Апликациите за деца може да се сместат во две категории – едукативни, кои ги одбиваат децата, или игри, за кои родителите не сакаат децата да го трошат ...
сите 2 | | | веќе видена

Демонстранти во Албанија палат патарини, ...

Отворена новата зграда на Кривичен, Џолев порача ...

Преговорите за спорот со името влегуваат во ...

Владата задоволна од 3 - 6 - 9, за опозицијата ...

Соопштена е тажна вест: Почина познатиот и омилен ...

ВЕЌЕ НЕ Е САМО ИЛИЕВСКИ: И Вестерман ја „смири` ...

Сити по нотите на Гвардиола – преубав полу-волеј ...

На студенти од „Пелагонија“ им врнеше среде соба, ...

Видео- Фото: Убиени двајца мажи, Подгорица под ...

Македонија меѓу десетте најгледани на ...

Хрватска ја украла Евровизиската песна?(видео)

Хрватска ја украла Евровизиската песна?(видео)

Дара Бубамара се расплакала и ја напуштила ...

Прогресивното оданочување дестимулативно за ...

Слатка плетеница: Предизвик за искусните ...

Кривичен суд доби нова зграда - Се отвора ново ...

Мицкоски: Повисоките даноци нов удар по џебот на ...

(ВИДЕО) Николовски: Ги намалуваме трошоците, го ...

Протест пред општина Чаир – родители бараат да се ...

Велигденска честитка на бискупот скопски и ...

Беневенто настрада кај Лацио, Интер сигурен ...

По осум години Кривичниот суд доби нов лик

Каков е условниот напредок постигнат во ...

„Цел“ Јутјуб во две монтажи

„Цел“ Јутјуб во две монтажи

Светот стравува од падот на кинескиот сателит: ...

250 новороденчиња во Македонија се раѓаат со ...

(ВИДЕО) ССК СИ ОСТАНА ВМРОВСКА КОМОРА: ...

(ВИДЕО) Агрон Буџаку: Партизаните и Тито ги ...

Итна едукација на населението за заштита на ...

Партијата на обединети пензионери и граѓани на ...

Доцни обештетувањето на преку 16.000 земјоделци

Светска Банка: Видливи реформи во областа на ...

Колку е голема економската опасност од ...

Грчки медиуми: Доколку има напредок во ...

Власта ги очекува ВМРО – ДПМНЕ во Собранието во ...

„TripAdvisor“: Крит е меѓу најдобрите места за ...

Лука можеби нема да се појави на НБА драфтот ...

„Лудило“ во Хјустон: Уживајте во Топ 10 најдобри ...