Снимката ја забележал внукот на Мери, Бен. Симпатичната бабичка го удира уредот и вика на него, обидувајќи се да ги совлада основните команди како што се „OK ...
сите 21 | | | веќе видена

Спектакуларниот грабеж во Париз не е дело на Пинк ...

Шкупи ги промовираше засилувањата, Буњаку вели ...

Еве како да возите по снег и мраз! (видео)

Sony го претстави ривалот на Samsung Galaxy A8: ...

Почнал да го снима небото над Дакота. Она што го ...

(ВИДЕО) Поплава однесе автомобил со патници

Антологија: Како Битов “ги толчеше” грчките ...

Kia се пофали со електричниот концепт Niro: ...

Жителите од Врапчиште на протест, бараат ...

За една година треба да почне гасификацијата на ...

Протести пред куќата на Кахремани, Исмаили вели, ...

Нова истрага за хеликоптерската несреќа кај Блаце

Американските медиуми шокирани: Кина има ефикасна ...

Американските медиуми шокирани: Кина има ефикасна ...

Американските медиуми шокирани: Кина има ефикасна ...

Никој го нема вистинскиот одговор: Ова се петте ...

Тевдовски се правда со ниската камата на ...

Македонскиот „цепелин“ број 1 како вовед во ЕУРО ...

Маскенбал во Куратица: Малку пари многу забава

Јавното обвинителство отвори постапка за „Дрисла“

(ФОТО+ВИДЕО) Езеро Треска: Некогашната префинета ...

Спектакл на `CES`: Дронови го осветлија небото ...

Апелација „пресече“ – Чавков, Дурловски, Илиевски ...

Издадена е шестата еврообврзница во висина од ...

Разголена активистка на „Фемен“ го нападна ...

Де Бројне сакал само еден англиски клуб, и тоа не ...

Спор за името – ќе донесе ли новата рунда ...

Апелација ги потврди сите притвори

Мицкоски влече кадровски потези, „бунтовниците“ ...

Пастирска пита по бабин рецепт (Видео)

Иванов на потег за Законот за јазици – дел од ...

Само скопски автомобили во Скопје

СДСМ: Намалување на патните трошоци од 30 проценти

Ким Џонг-ун во Јужна Кореја ќе испрати армија ...

Ким Џонг-ун во Јужна Кореја ќе испрати армија ...

Инспекција во МТВ за делењето на пари за музика

Оценки на експертите – за што ќе се трошат парите ...

Свадбата се претворила во огромна тепачка помеѓу ...

Балотели, повторно ли ти? Ви се колнам, не е тоа ...