Се појавија и првите видео снимки од мементот кога земјотрес со јачина од 5,1 степен по Рихтер ја погоди вчера Црна Гора. За среќа немаше жртви и повредени, но ...
сите 114 | | | веќе видена

Џејмс не ги спаси Кавс од нов дебакл (видео)

Џејмс не ги спаси Кавс од нов дебакл (видео)

Непримерна дефиниција за панкер во црногорски ...

Хамес Родригез постигна гол за најавните шпици

Јункер: Не влегувате во ЕУ во следните 6 години

Чекаме решение - Нимиц ќе даде рамка?!

Возачот едвај спасил жива глава – погледнете што ...

Папагал го слушал Павароти, а потоа и самиот ...

Сакал да ја ожени, но се предомислил кога го ...

Лидерот на Кју Клукс кланот умре од природна смрт ...

Лидерот на Кју Клукс кланот умре од природна смрт ...

Брутално удирал куче кое било во ќеса, но ваква ...

Забил нож во винско шише, а потоа…

Овој човек има 179 години: „Можеби ангелот на ...

Погледнете принудно слетување со луд крај! (видео)

Нема да поверувате што се` се случило на оваа ...

Полицаец пришол до бездомник, а минувачите не ...

Што кога ќе ти падне новчаник во Центар на Скопје

Рада Манојловиќ ги помести границите - вакво ...

Амела е ромската кралица: Има 400 автомобили, ...

Амела е ромската кралица: Има 400 автомобили, ...

Задрани застанаа, го прекинаа мечот, за да го ...

Голот на Гигу на 30 секунди до крајот носи победа ...

Вреди 30 милиони долари, а вози стар „мерцедес“ и ...

Вреди 30 милиони долари, а вози стар „мерцедес“ и ...

Јанушев генерален секретар, Николоски, Мисајлоски ...

Баерн Минхен триумфално и во Леверкузен

Непланиран пораз на Црвена Звезда во Евролигата ...

Хрватска отвори моќно, домаќинот ја потопи Србија ...

Луд скок на уште полуд Русин: Она што го направи ...

„Спаладиум` ја исвирка српската химна, не помогна ...

Русите објавија снимки, “ги уништивме напаѓачите“ ...

Русите објавија снимки, “ги уништивме напаѓачите“ ...

(Видео) Мицкоски: Новите членови на Извршниот ...

Димитров и Коѕијас формирале работни групи за ...

Еврообврзница од 500 000 000 евра

Дебата во „Клик плус“: невладините против ...

Дебата во „Клик плус“: невладините против ...

Спектакуларниот грабеж во Париз не е дело на Пинк ...