Вечерата, според локалните медиуми, траела три часа, а на неа присуствувале 12 лица, меѓу кои сопругата на Македонскиот премиер, негови советници и советници ...
сите 24 | | | веќе видена

Најдобрите зимски фестивали во Европа

Мицкоски порачува дека за името мора да има ...

Одбраната на Грујевски и Бошковски - одлуката за ...

Одбраната на Грујевски и Бошковски - одлуката за ...

Самсунг: Паметни звучници кои ќе може да се носат ...

Најубавиот подарок за Божиќ! На свеќа ставила ...

Науката зад цените на авионските карти

Имаа само две недели да ја спасат ќеркичката: На ...

Роналдо доби уште една скулптура, овој пат руска ...

Го имаме победникот! Бабичка зборува со Google, а ...

(Видео) Бошњаковски: Во моментот со Грција не се ...

Царот што три месеци снимал видео со најдобри ...

Снегот во САД ја однесе првата жртва и остави ...

Застрашувачки моменти кога се затресе Црна Гора: ...

Застрашувачки моменти кога се затресе Црна Гора: ...

Двојно прегазување на улица: Неверојатно што ...

Застрашувачко: Ветерот ги ниша скијачите на ...

Риверс загрижен: Теодосиќ повторно заработи ...

Како се извинуваат он-лајн ликови

Уште една египетска поп-пејачка е притворена ...

11 години рефлексија на успехот: На гала вечер ...

(ВИДЕО) Грујевски и Бошковски заминаа од судот во ...

Samsung Galaxy S9 и S9 Plus: Новите лидери во 2018

„For You“ – слушнете ја песната на Рита Ора и ...

Ечат македонски песни и ора: Како ...

Има извозено преку 700 круга во Ф1, никој никогаш ...

Тест за вашиот слух: Проверете колку се стари ...

(Видео) Седумнаесет луѓе загинаа, а милиони се ...

Доколку сте љубител на хорор филмови, мора да го ...

Скришно го провози Ламборџинито од гостин во ...

(видео) Земјотрес со јачина од 5,1 степен ја ...

(видео) Земјотрес со јачина од 5,1 степен ја ...

Оваа жена има 87 години и неверојатен талент – ...

Eleanor Mustang се враќа и ќе чини 189.000 долари ...

Ова момче е чудо во светот на програмерите: Го ...

Голден Стејт без Дурант го доби дербито против ...

Босанец направил експеримент: Еве што се случува ...

Запознајте ја Екатерина – жената со најдолги нозе ...

(видео) Мистериозен леден круг се појави на ...