Специјалното јавно обвинителство се откажало од барањето за замрзнување на палатата на ВМРО-ДПМНЕ за да не влијае на политичката состојба, рече специјалната ...
сите 92 | | | веќе видена

Фолкерките се занесоа во честитањето и промашија ...

Можете лида поверувате во ова: Погледнете што ...

Никогаш не очекуваше дека ќе го најде ова зад ...

Пијан фармер во „порше“ направи хаос на паркинг! ...

Мислел дека снима јато птици на небото, но кога ...

Објавена снимка: Затвореници бегаат од затвор со ...

Кинеските војници се луѓе од челик, а доказ за ...

Никој не може да сфати што се случило: Жена ...

Додека летал со хеликоптер над планина, видел ...

Ставил јајце во шолја кафе, погледнете што се ...

И` ставиле 20.000 пинг понг топчиња во ...

Ограбиле продавница во секунда, но погледнете на ...

Игор Џамбазов го замени Владо Јовановски во ...

Канада под влијание на екстремно студен бран

Расправа во Советот за загадениот воздух

Малечко девојче (3) преживеа 11 дена во шума со ...

Пеп го заведе и Њукасл во тефтерот: Сити ...

Астероид ја изненади и НАСА: Досега беше ...

Мирисен колач со пудинг: Едноставен, мек и ...

„Нераѕурите“ му залепија урнебесен прекар на ...

Шок во Милано – Донарума си постигна автогол, ...

Балашевиќ среде песна престана да пее и направи ...

Свештеници нема да одат на бадникарските огнови

Отаменди е гладијаторот на Сити: Аргентинецот со ...

Села: СДСМ и ДУИ го земаа здравството заради ...

Денилсон со интересна гестикулација до линиската ...

Дачиќ: ЕУ бара да ја викаме Македонија БЈРМ

Мората и Азпиликуета – тивкиот двоец од Челси кој ...

Цела Британија на нозе поради несекојдневниот ...

Ставиле розев балон помеѓу мечки. Нивната ...

Овој авион изгледа како да се срушил во шума, но ...

“Лапсус Бенд” ја промовираат новата балада “Лажо” ...

Нејмар за кошмарниот момент од СП 2014: Се плашев ...

Во далечина виделе нешто што се движи со голема ...

Експлозијата на најголемиот нафтовод во Либија ...

Експлозијата на најголемиот нафтовод во Либија ...

Каде ќе патуваат Македонците за Нова Година?

Опасен вирус ги испразни градинките – во ...

Најсовршениот празничен колач: Сите ќе ви бараат ...