Тинејџер од Индонезија починал 12 часа откако преку социјалните мрежи ги молел пријателите за помош откако го каснала отровна змија, која ја чувал како домашно ...
| | веќе видена

Раскошна венчавка, нов дом и бременост: Нов жежок ...

Современа Volga од нов дизајнерски поглед (ВИДЕО)

7 најдобри “youtube” тренинзи кои можете да ги ...

7 најдобри “youtube” тренинзи кои можете да ги ...

НБА: Седми пораз во серија за Лејкерс

Бран инциденти на почетокот на годината ширум ...

Дерозан нов рекордер на Торонто Репторс (Видео)

Средношколка освоила 250.000 долари поради ...

Електрична револуција: Кинескиот град Шенжен доби ...

Електрична револуција: Кинескиот град Шенжен доби ...

Научниците потврдуваат: Паметните телефони ја ...

Авантуристички дух: Куче скокна од карпа во море! ...

Кога ќе видите што снимила камерата во засолниште ...

Си играа со торнадо па станаа жртви на град со ...

Изгледа како обичен вир, но погледнете подобро…

Момче дошло да нахрани кокошка, а нејзината ...

Ова куче само што не проговори (видео)

Тие имаат талент: Момци од Русија приредија ...

Полицаецот мислел дека му се причинува: 51 лице ...

Татко и ќерка приредиле незаборавна кореографија ...

Путин си ја отвори душата пред камерите: Моите ...

Вака Ким честита: Копчето за нуклеарката е на ...

Вака Ким честита: Копчето за нуклеарката е на ...

Главниот судија Маринер не го издржа дуелот со ...

Неколкумина повредени во огнометот организиран од ...

(ВИДЕО) Дочек на Нова година како од хорор: Се ...

Огнена новогодишна ноќ во Ливерпул (ВИДЕО)

Запалил џоинт среде емисија: Не можел да го слуша ...

Новата година донесе радост за Манчестер Јунајтед ...

Најнесмасните животни на интернет (видео)

Мечка, лав и тигар се најдобри пријатели веќе 15 ...

Оваа мала куќичка ќе ве воодушеви

Дебармаалци со собраа пред Идадија, традиција ...

,,Кармен” им ја загорчи Нова година на Французите ...

Еве ја најскапата елка на светот ВИДЕО

Сашо Мијалков: 2017 беше неуспешна, се надевам ...

Милан во јануари добива засилување од Барселона?

Неомилениот лик на навивачите, среќен за ...

Александар и Mарија најчести, имињата во ...