Додека вработените во Центарот за управување со кризи не земале плати, вд директор Агрон Буџаку со службента картичка за еден ден за еден ручек портошил над ...
сите 2 | | | веќе видена

Марија и Магдалена, сестри што страсно читаат и ...

На овие работни места наскоро ќе работат машини и ...

Џип падна во водите на Вардар во центарот на ...

Струмица доби прочистителна станица вредна 6,5 ...

Кога вакви работи ќе почнат да се случуваат, ...

Направен нож кој низ именик поминува како низ ...

Кога ќе видите како оваа девојка го паркира ...

Генијално: Направете прекрасна скара со помош на ...

Се пошегувале со директорот преку 3Д цртеж, а ...

Снимал девојка на мотор, но не очекувал дека ќе ...

Куче се онесвести од среќа кога ја виде ...

Снимка која предизвикува чудење: Погледнете го ...

Мајмунска освета: Удрил мајмун со обувка, па за ...

Полицајци налетале на улична трка, а наместо да ...

Најчистата земја на светот во која има бесплатна ...

Забележале црн мечок со кофа заглавена на ...

(ВИДЕО) 360 Степени сезона 4, бр. 29: Загадување ...

Новиот мерцедес-бенц ЦЛС 450 „фатен“ на улица ...

„Џек-пот“ Саботажа

Удржавата да го плаќа одржувањето на лифтовите, ...

Алардајс бил „лекот“ за „карамелите“ – нова ...

(Видео) Пратеничка во албанскиот парламент со ...

Ферстапен призна дека не бил во право

Прва работилница за градење капацитети и ...

Прва работилница за градење капацитети и ...

(ВИДЕО) ЕДИ РАМА ЗА МАЛКУ ЌЕ „ИЗЕДЕШЕ“ ЧЕВЛА ПО ...

Атанасов- Предлог законот за јазиците во петок на ...

Протест на ВМРО ДПМНЕ пред затворот во Шутка

Паднатото возило во Вардар било на актерката ...

Хаос во албанското Собрание, пратеничка го гаѓаше ...

Пентагон објави снимка од потера по НЛО

(ВИДЕО) Весел Мемеди вознемирен од изјавата на ...

Гори Калифорнија, исчезнува во пламен: Огнот е ...

Гори Калифорнија, исчезнува во пламен: Огнот е ...

Гори Калифорнија, исчезнува во пламен: Огнот е ...

Песни од 90-ти со погрешно сфатени текстови

Песни од 90-ти со погрешно сфатени текстови

Извлечено е возилото од реката Вардар

Млад пејач почина на 27. години - остави ...