Правило во секој спорт, особено во боречките вештини е никогаш, ама баш никогаш не треба да се потсмевате на противникот. Дека кармата е чудна работа, некои ...
сите 6 | | | веќе видена

Пример за самодоверба: Има 165 килограми, а игра ...

(Видео) Качакова: Отровот не е решение, опасен е ...

(Видео) Качакова: Отровот не е решение, опасен е ...

Навивачите на Рен го засенија Нејмар: Со Дарт ...

Фајт победи, Ребенсбург падна, Вон не настапи ...

МЗТ загуби од Партизан, но Минчев го направи ...

Кукаст крст – новогодишна светилка ги уплаши ...

Декорирајте ја вашата новогодишна трпеза на ...

(ВИДЕО) Паркирај го автобусот: Играчите на Сити ...

Шилегов – Сè уште нема конечни одлуки за ...

(ВИДЕО) Отава го декласира Монтреал во ...

(ВИДЕО) Ништо ново: Одбраната спие, Милан губи

Најмалку осуммина загинати во бомбашки напади во ...

Без коментар: Вака изгледа качување по ...

Југоистокот ќе гради прифатилишта за кучиња во ...

(ВИДЕО) 6 МРТВИ ВО ТЕШКА НЕСРЕЌА: Во пад на ...

Хамшик како Марадона, 115 гола за Наполи (Видео)

Шпалир за светскиот шампион: Барса ќе биде ...

НБА Топ 10: Вестбрук го изведе потегот на вечерта ...

Најмалку петмина загинати во свлечиште во Чиле ...

Познати личности што ги третираат фановите ужасно

Исчезнува за три минути: Како најбрзо да се ...

Излезе на сцена и предизвика лудило: Останаа без ...

(ВИДЕО) Нов подвиг на „Кралот“ Џејмс: Леброн го ...

Она што ова куче го направило е неверојатно. ...

Тргнал да се пресмета со возачот пред себе, а ...

Американските воени пилоти очајни: Кога војуваме ...

Леброн Џејмс со нов „трипл-дабл“ ја промени ...

Леброн Џејмс го мина Лери Бирд (ВИДЕО)

Леброн Џејмс го помина Лери Бирд и стана шести на ...

(Видео) Првиот настап на Дара Бубамара пред 29 ...

Погледнете до сега необјавени снимки: Вака ...

Погледнете до сега необјавени снимки: Вака ...

Погледнете до сега необјавени снимки: Вака ...

НБА: 60 трипл-дабл на Леброн, нови победи на ...

НБА: 60 трипл-дабл на Леброн, нови победи на ...

Во Струмица протест за поддршка на муслиманите во ...

Забавни стратегии за да го одвикнете детето од ...

НБА: Леброн Џејмс со нов трипл-дабл го надмина ...