Македонија се враќа во мрачните времиња на криминалната приватизација, економското помрачувањето кое го донесе СДС ги донесе првите последици во Кавадарци. ...
сите 78 | | | веќе видена

Робот може да прави салто наназад (ВИДЕО)

Уште еден чуден фестивал во Јапонија (Видео)

Во пожар во целост изгоре зградата на парламентот ...

Младоженецот и најави на невестата што ја чека ...

Само во Македонија: Фонтана во автобус на ЈСП со ...

Нејмар, ти си бил баш сентиментален

Нејмар, ти си бил баш сентиментален

„Објави ме“ оваа недела за безбедноста на интернет

Работата која фрустрира толку многу, што мора да ...

Tesla претстави електричен камион со домет од 800 ...

Истурил канта со вода на плочникот, и открил ...

Снимале гнездо на орел, кога камерата случајно ...

ЧУДЕСНО: Кога фармерот видел колку телиња родила ...

Научниците првпат во историјата создадоа „молња ...

#НаЧас: На задолжителната студентска пракса и ...

СЕ РАДУВА И РОНАЛДО: Коринтијанс е бразилски ...

Генералниот секретар на ОБСЕ ги оцени како добри ...

Џејмс Харден сруши рекорд стар 45 години

Снимка која ќе ве збуни: Кој треба да лови а кој ...

(Видео) Васил Хаџиманов и Божо Вреќо со нова песна

„Бам Бам“, Слаткар создаде апсолутен хит за ...

Промоција на книгата на Кежаровски: Можев да ...

Мачорот Оскар има бизарна супер моќ да намириса ...

Легендата на Лацио и Интер беше во посета на ...

Видео-Скандал: Секси танца на медицински сестри ...

АлбПортали: Грците провоцираат, го запалија ...

Голманот на Шапекоенсе почна со тренинзи по ...

Новото чудо од џип од Лада за само 6500 евра!

(Галерија + Видео) Лудило изглед-екстра џип за ...

Топ тема: Димитров и Османи со тефтер успеаја да ...

Маск го претстави електричниот камион: Tesla Semi ...

Нашминкајте се во стилот на Елизабет Тејлор ...

Кои ѕвезди присуствуваа на свадбата на Серена ...

Смена на тронот во Саудиска Арабија: Стариот крал ...

Кристијано Роналдо со најстариот син позира за ...

Кина: Полициска станица без полицајци, полагање ...

(ВИДЕО) Малата Валерија заминува на операција во ...

Машината Бостон не запира, падна и шампионот ...

Селекторот на Алжир „дивееше“ на ...