Аријан Адеми по две години пауза со гол во мрежата на Лихтенштајн му се врати на фудбалот. Синоќа Адеми влезе во игра во 63. минута, а само шест минути подоцна ...
сите 23 | | | веќе видена

Собранието ја усвои прераспределбата на 1,6 ...

Барса лесно до победа кај Леганес, Суарез го ...

За почеток со нож пресекол лименка пиво, а она ...

Го снимала своето бебе, кога чудно суштество се ...

ХОРОР: Ако се плашите од летање, НЕ ГО ГЛЕДАЈТЕ ...

Ново изненадување од Тесла – електромобилот ...

Постојано му ги крадел пакетчињата од пред врата, ...

Тргна да ограби човек кој подигнувал пари на ...

Индијка е најубавата жена на светот за 2017(ВИДЕО)

Почина гитаристот и основач на AC/DC – Малколм ...

Дали ова е доказ дека постои телепортација: Како ...

НЕВОЗМОЖНА МИСИЈА: 116 багери срушиле надвозник ...

Распукаа „црвените ѓаволи“ – со покер голови ...

И Нано Ружин ја свитка кичмата како Заев и ...

Аки Ракимовски ги изненади гледачите на ХРТ со ...

Концерт на „Меморија“

Никогаш не би ја препознале: Стоја без шминка ...

По 104 години, жртвите од масакрот во Зајас ...

Младите читаат сè помалку, смартфонот им е ...

Ова нема да го видите на друго место: Промената ...

Не можел да и се насити на комшиката на балкон

Трите најмоќни војски на светот, кои за одбрана ...

НАСА лансираше моќен метеоролошки сателит – ќе ги ...

Трагедија: Почина мотоциклист на трка (видео)

Регионален проблем: Како да се подобри ...

СЈО се вклучува во работната група за реформи во ...

Докторка раскажала што видела додека била мртва: ...

Следна недела Хан во Скопје, Заев во Белград, ...

Половина од општините на истокот тонат во долгови

Граѓанска инцијатива „Стоп за извршителите“

Реакции по владината одлука земјоделците да ...

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ

„Мини ребланс“ од 27 милиони евра

Јовановска: Алармантна е состојбата во Македонски ...

Од ракета сериозно повредена жена во синоќешните ...

Катастрофални услови за работа во агенцијата за ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Дали оваа снимка покажува ...

Направете сами маска за вашиот мобилен телефон – ...

БИЛЕ РАЗДЕЛЕНИ ДВЕ ГОДИНИ: Погледнете ја ...