Денот на антифашистичкото востание 11 Октомври е еден од најзначајните денови во историјата на македонскиот народ и другите граѓани кои живеат во Република ...
сите 19 | | | веќе видена

МЗТ почнува од „нула“ – „Фемили“ најави нов ...

Ова е најбрзиот, но и најчудниот начин да ...

Суров бомбаш ја тероризира Германија: Има само ...

Не ова не е сцена од филм, ова е најлудиот мост ...

ХАОС: Му пукаше во колено, а потоа не знаеше што ...

Мало ждребе не смеело да прескокне преку ѕид… но ...

Еве какви очи може да има вашето бебе (видео)

Мало девојче почнало да танцува, а потоа се ...

Коруцпијата е распространета насекаде во ...

Што се случува кога ќе истурите врела вода на – ...

При острел на диви свињи настрада струмички ...

Ќе има ли регионална депонија на истокот?

О’Саливен во ново финале на УК шампионатот (видео)

Се проверува веродостојноста на проектот за ...

Пробушил канта и ставил три пластични цевки… Она ...

Чичаковски за Нова: Се извинувам на јавноста за ...

Ји ги отфрла наводите дека ќе биде амбасадор на ...

Ципрас и Борисов во Белград: Треба да најдеме ...

Баерн се посилно гази на врвот, Дортмунд повторно ...

Рецепт за вкусна мимоза салата (Видео)

Доставил пица на адреса на две секси плавуши кои ...

Ракетите на Ким немаат шанса: Американците ...

Ракетите на Ким немаат шанса: Американците ...

Охрид веќе распродаден за новогодишните празници

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус ...

Воздухот екстремно загаден, зголемен бројот на ...

ВО ЖИВО: Хамас испукал ракети, Израел ги кренал ...

ВО ЖИВО: Хамас испукал ракети, Израел ги кренал ...

ВМРО-ДПМНЕ се подготвува за избор на нов ...

Полицијата и родителите во ноќна патрола

Трет ден битка за Ерусалим – двајца загинати и ...

Запрел на семафор, а потоа останал во шок кога ...

Ова видео сите го гледаат и се чудат: Нема да ...

Најсилното оружје на Тесла против грипот

Градоначалникот Шилегов се сретна со ...

Џош Хартнет повеќе не го интересираат славата и ...

Џош Хартнет повеќе не го интересираат славата и ...

Се намалува возрасната граница на жртвите на ...

(Видео)Исклучени од парно: И регулаторна комисија ...