„Недозволиво е во 21 век, во нашата општина, се уште да има населени места без вода за пиење, без пристапни патишта до нивите, учениците да се оставени без ...
сите 7 | | | веќе видена

Еуфорични анти – Мугабе протести (ВИДЕО)

Очајничко предупредување од експертите: Да го ...

Очајничко предупредување од експертите: Да го ...

Очајничко предупредување од експертите: Да го ...

Регионална оработка на хирурзите од болниците во ...

На девојчето му помодрела и отекла раката - кога ...

Божиќната реклама на „Џон Луис“ ја разбранува ...

Рио: Сер Алекс никогаш не му викаше на Сколс

Убанистичкиот развој на Охрид под лупа на ...

Генијлна идеја со која ќе го загреете домот и ќе ...

Семи Капланоглу, добитникот на „Златна мечка“ ...

Mачките и ја изеле марихуаната која ја чувала на ...

Кучето Мали одликувано со медал за храброст

Северна Кореја има таен план за напад на САД на ...

Ретро флипер за екстремно богатите

Прекрасен гол на Бабунски од далечина (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Со месеци пуштал брада и бркови, па му ...

OnePlus 5T: Доказ дека одличен телефон не мора да ...

ВИСТИНСКИ СУПЕРХЕРОИ: 11 најшокантни моменти ...

Вежба за оние кои што на работното место ...

Забележале дека нивното куче се однесува чудно на ...

(ВИДЕО) 360˚ Џафери: Собранието може да расправа ...

iPhone X може да го отклучи и вашиот син

Евро-гол од 25 метри на Давид Бабунски… (видео)

Галерија + Видео: Запознајте ја сообраќајната ...

НБА: Колективот на Спарс подобар од триото на ...

„Магичен глас“ - концерт за деца на Македонската ...

(ВИДЕО) 360˚ Дали амандманите од СДСМ можат да ...

(LIVE STREAM) Прва лига: Охриѓани во необичен ...

Кливленд губеше 48. минути, потоа на сцена ...

Со засилени контроли владата ќе ја зголемува ...

Се што треба да знаете за OnePlus 5T во 2 минути!

10 напнати филмови кои ќе ви го покачат ...

10 напнати филмови кои ќе ви го покачат ...

10 напнати филмови кои ќе ви го покачат ...

Телескоп 100 пати посилен од „Хабл“ открива ...

Неверојатно талентиран уметник создава ...

Ќе се спаси ли Фени од стечај? – Се водат ...

Нема казни за несовесните возачи кои прскаат ...