Снајперската пушка која е произведена од Лобаев Армс го поставила апсолутниот рекорд кога станува збор за погодување мета. Имено, на руските сјанперисти им ...
сите 10 | | | веќе видена

(видео) Кит спаси девојка од морски лав во ...

(Видео) Бошњаковски: Советот за реформи заврши со ...

Новиот каталог на „Икеа“ крие неверојатно ...

Новиот јунак на „Олд Трафорд“ кој Фергусон го ...

(ВИДЕО) Влезе во затвор и го предизвика ...

Ужас како на бојно поле: Зимска олуја со рекордни ...

Ужас како на бојно поле: Зимска олуја со рекордни ...

„Дом“ – силен филм за моќта на климатските промени

Шпанскиот хорор на Санчез ќе ви ја замрзне крвта

Далас со моќна победа против Орландо, Портланд ги ...

Далас со моќна победа против Орландо, Портланд ги ...

Сцени од лизгалишта во Калифорнија изгледаат како ...

Новинар на сред снимање му нарипале животни!Го ...

Данска Зоолошка градина шокира: Ако ви имаат ...

Најубавите фотографии на Земјата снимени од ...

Parfois со преубава кампања за пролет/лето 2018: ...

„Граѓаните“ ќе се обидат да го земат Алексис до ...

Америка замрзната, Австралија гори, во Сахара ...

Renault ги откри новите цени на Megane RS ...

Руски бербер „шиша“ со пламен

(видео) Метеж во железничкиот сообраќај во Индија

Некогаш легло на криминалот и дрогата, а денес ...

Некогаш легло на криминалот и дрогата, а денес ...

(Видео) Калифорнија како бојно поле по бурата

(ВИДЕО) Бокс-меч во НБА: Дерозан го ...

(ВИДЕО) Бокс-меч во НБА: Дерозан го ...

Воздушно перниче за заштита на колковите / ВИДЕО

Шесто издание на Гејмџем од 26 до 28 јануари

НБА: Џонсон и Ибака си разменија тупаници (видео)

Нервозниот ДеРозан му се пушти на Драгиќ, Џонсон ...

Новак Ѓоковиќ со победа го одбележа враќањето на ...

Најдолгиот дрифт во светот: 374 km без прекин / ...

Најдолгиот дрифт во светот: 374 km без прекин / ...

Мислите дека гужвите во Скопје се страшни? ...

Чудо на природата: Еве зошто ова растение ќе ве ...

Агресивен професор малтретираше ученичка, а она ...

Овие трикови може да ви се најдат на сите!

Кога има кавга во руско семејство – тоа изгледа ...

Ова мало кученце ќе ви го разубави денот за само ...