„Граѓаните на општина Дебар заслужуваат да живеат во модерна и убава општина во која ќе бидат задоволени сите нивни потреби.Имаме јасна и прецизна визија, ...
сите 95 | | | веќе видена

Децата до три годишна возраст да се сместуваат во ...

„Голеадата“ во Тетово – Бразилски супер-погодоци ...

Дожд од голови под Тумбе Кафе – Пелистер потопен

Дожд од голови под Тумбе Кафе – Пелистер потопен

Головите на Жуниор и Ибраими за триумф на ...

Реформите треба да гарантираат дека нема да има ...

1350 граѓани на Македонија годишно умираат како ...

(Видео) Владата донесе пакет-одлуки за ...

Како изгледало летањето со авион пред 60 години?

Костовски: СДСМ и мнозинството на пратеници вчера ...

(Видео) ВМРО-ДПМНЕ бара истрага против Горјан ...

Ким Кардашијан испи смути од сардина, само да не ...

(ВИДЕО) Нацев: Каква е врската на Агенцијата за ...

Lamborghini и за папата (видео)

Данев: 11 милиони евра ќе им одземе владата на ...

Лоб од 40 метри на Балдовалиев… Академија Пандев ...

(Видео) Слика на Леонардо да Винчи продадена за ...

Џафери: Ќе работиме заеднички со МВР на реформите

Девојката остана без зборови од триковите на ...

Шапуриќ: Ќе се намалат казните за македонските ...

Руски авион се продава како алва

Убавата 19-годишна тинејџерка ја продала ...

Огнена топка на небото над Америка и Европа ...

(Видео) Спасовски: Опремата за прислушување ќе ...

Освалдо искрен: „Се откажав од фудбал бидејќи ...

Како со евтин трик хакерите можат да го „зезнат“ ...

Северна Ирска ќе бара компензација од ФИФА

Сите се прашуваат, а никој не го знае точниот ...

Сите се прашуваат, а никој не го знае точниот ...

Кливленд се враќа на победничките патеки, Сан ...

Кливленд се враќа на победничките патеки, Сан ...

„Крал на кокаинот“ од „Моби Дик“ е автобиографска ...

Експертите очекуваат Уставен да го укине законот ...

Возевме: Lexus LC500h – Голем, луксузен, јапонски ...

ДНО: Без срам во српско реално шоу си ги мереа ...

Османи: На Коѕијас ќе му кажам дека владата е ...

Мехрим Фарук: Повратниците од фронтовите треба да ...

Катастрофа по поплавите во Грција, жителите ...

Аргентинка тешка 490 килограми реши да се лечи