Интервју со директорот на организацијата „C.R.E.A.M.“ Европа“, Зоран Јелиќ кој во Македонија учествува на конференција посветена на јавното приватно партнерство со кој дискутиравме како граѓаните да почуствуваат корист од европските пари.
сите 10 | | | веќе видена

Диви песочни мачиња за прв пат фатени на камера

(ВО ЖИВО) ХАОС ВО БАРСЕЛОНА: Граѓаните на улица, ...

Има ли наместени предмети во Кривичниот суд?

Плодност со Хепар центарот во битка против ...

Анализа на Канал 5: Архитект или фармацевт ќе го ...

Семејство загина во тешка сообраќајна несреќа кај ...

Одбележан денот на Белиот стап

Интервју со Кирчо Ташков-кандидат за ...

Алаѓозовски за реакциите на Лабина Митевска

Алаѓозовски за реакциите на Лабина Митевска

Никој не знае како се трошат парите на битолчани

20 ПОЖАРНИКАРИ СЕ БОРАТ СО ПОЖАРОТ ВО КУМАНОВО: ...

Трајковски: Изминатите 10 години невработеноста ...

Хулиган со нож сакал да ја нападне ѕвездата на ...

Хулиган со нож сакал да ја нападне ѕвездата на ...

Петровска во посета на старата индустриска зона ...

Алармантни наоди од вонредниот инспекциски надзор ...

ВМРО-НП со поддршка за Илиоски

Фестивал на античка драма Стоби

Илиоски најави отпишување на комунални долгови

Цело Куманово во облак од чад едно лице во ...

Европа бара поголема транспарентност при делење ...

Кирацовски со поддршка за Петровска

Кирацовски: ЕЛЕМ нема да се продава

Ревизија на студиите за влијанието на рудниците

Тетовски Југохром ќе биде рестартиран

Панчевски поднесе претставка до Судскиот совет

Благој Шаклевски за ветувањата на Заев

Судијата му одзеде поен, а тој го предаде мечот

Катастрофа, младите фудбалери загубија од ...

Приведен па ослободен газдата на „Макоил“

ВМРО-ДПМНЕ за лицемерието на СДСМ

Груевски за дивите депонии во градот

Брзи и вкусни: Коцки со мелено месо и блитква ...

Надежите се посрамотија, пораз од Гибралтар! ...

ОЈ-Охрид ќе утврдува кривична одговорност за ...

ВИДЕО од несреќата пред Делчево во која загина ...

Трајковски: Колку пари на граѓаните се потрошени ...

Еве како во Исланд и Србија се прослави пласманот ...