Фото: Printscreen/Youtube Доколку сте од постарата генерација, сигурно се сеќавате на светот пред „Мајкрософт“. Паметните телефони беа научна фантастика. За ...
сите 2 | | | веќе видена

Го донел својот автомобил пред автосалонот и го ...

Сугарески: Над 20 милиони евра за водоводни и ...

Поповски: Владата постави нови стандарди за ...

Во Шутка блокатори за мобилни телефони

(ВИДЕО) Неверојатен лет на дрон околу воз во ...

Во АВРМ земале плата, а не оделе на работа

Изборната трка стартува

Тарчуловски ветува развој на сите делови во ...

Тарчуловски ветува развој на сите делови во ...

ВМРО-ДПМНЕ за митингот на СДСМ

СДСМ почнува од Битола

Посно јадење: Риба со зеленчук

Со кои проблеми се соочуваат малите и средните ...

Едукација и акција: Call of Duty ќе нѐ учи за ...

Четири оригинални примери кои ги уриваат ...

БМВ повторно е чекор напред: Воведува бежично ...

Талески:Парите на фудбалерите се исплаќаат ...

Решена мистеријата за Големите пирамиди: Откриено ...

Џонс: Скопје било загадено и претходно, но тогаш ...

Нема да погодите кој познат пејач ѝ е роднина на ...

Владо Јаневски и „Витаминка“ ја промовираа ...

Осудените во политички монтираните случаи ќе ...

Осудените во политички монтираните случаи ќе ...

Уапсен руски пар канибали! Истрагата ја згрозила ...

Каков пакет сака Атина за името на Македонија?

ХРВ: Коалицијата предводена од САД убила 84 ...

Додека правеше „селфи“ пред возот кој ...

Северна Кореја жестоко им се закани на САД

Прв ден од изборната кампања, партиите и ...

Мицкоски: СДСМ продолжува со олитичката хајка и ...

Иран со закана после тестирањето на балистичката ...

Иран со закана после тестирањето на балистичката ...

Чадиев со 370 реализирани проекти и богата нова ...

Салвадор Собрал, победникот на Евровизија 2017, ...

ЕЛЕМ ќе набавува своја механизација

НЛБ Банка во акција како децата да научат да ...

Филмот „Сенки над Балканот“ синоќа прикажан на ...

Ford Mustang 2018 (со видео) :: Американец според ...

Меркел ги започна разговорите за формирање на ...