Ветеринарите ги излекувале нејзините рани и нејзиното здравје се подобрило по што ја повратила својата сила. Но, се уште била депресивна и недружељубива кон луѓето. Се добивал впечаток дека целосно се откажала од човечка љубов и добрина. Сепак и тоа се променило по една трогателна средба. Изи го запознал 5 годишното девојче од семејството каде требало да биде вдомена. Изи не можела да го скрие своето воодушевување и среќа откако ја сретнал Клои. Нејзината опашка едноставно не можел да се смири. Кога дошло време да ја земат дома, Клои цело време била задолжена за нејзината сигурност и среќа. Како Изи го доживеал ова погледнете го во видеото: Урнебесно!Погледнете што прави вашето милениче кога вие не сте дома и ќе плачете од смеење (видео)
сите 6 | | | веќе видена

„Излези да гласаш” со повик до младите

Шести ден остра дебата за Законот за употреба на ...

МОЌНА ПОРАКА И МОТИВИРАЧКИ ГОВОР НА ГРУЕВСКИ: На ...

(ВИДЕО) 360˚ Заев: Верувам дека Албанците и ...

Кампања „Заедно зборуваме“ за спречување и ...

Почнува 38. Фестивал на филмска камера „Браќа ...

Собранието ја продолжи дебатата за законот за ...

Интервју со Али Ахмети во „Патот кон…“

Интервју со Али Ахмети во „Патот кон…“

Исламисти раниле тројца Руси, па одмаздата ...

Велешкиот театар на фестивал во Јужна Кореја

Како до плата од 500 евра – дебата во 24 анализа ...

Мирјана Најчевска, Јордан Шишовски, Ѓулистана ...

Заев: Во 2018 година Македонија има шанси да ...

Најплатената актерка на светот ја открила својата ...

(Видео) „Ванда Метрополитано“ е новата тврдина на ...

(Видео) „Ванда Метрополитано“ е новата тврдина на ...

Атлетико ја совлада Севиља во директниот дуел за ...

Тотенхем од готово, ќе си направеше вересија

Депеш мод обработка на „Heroes“ од Боуви

Депеш мод обработка на „Heroes“ од Боуви

Рускиот ѕвер тргнува во авантура: Погледнете како ...

Забележал како нешто чудно мрда во тревата, а ...

Пешевска: Законот за јазици за жал стана престиж ...

(ВИДЕО) 360˚ Заев: Очекувам во 2018 Македонија да ...

Попоски: СДСМ со ставање на европското знаме сака ...

Порше ја произведе својата нова јахта која ќе ...

(ВИДЕО) Се изнајмува куќа со необичен поглед

Данев: СДС сака на шверцерски начин да го донесе ...

Груевски: ВМРО-ДПМНЕ беше конзервативна партија, ...

(ВИДЕО) Таравари: Тимот во МЗ ќе продолжи успешно ...

Мајка забележала модринки на своето бебе – ...

Фереро торта – кремаст десерт без печење

Ми се закнуваа со смрт

Виолинист свири додека му го оперираат мозокот ...

(ВИДЕО) 360˚ Заев: Со кој и да се поздравите ...

Сопругата на познатиот пејач ја убила, а потоа ја ...

Барди ја открива тајната: Го гледам голманот во ...

(ВИДЕО) Горан Ангелов – Ќосето: На 27 април не ...