Една трудница во Кина се породила на улица додека одела на шопинг, а веднаш по пораѓањето отишла со своето бебе дома. Имено, на снимката се гледа како трудницата по излегувањето од продавницата се фаќа за стомак, а кратко потоа и се пораѓа, додека минувачите се обидуваат да и помогнат. Жената успеала да го заврши пораѓањето пред доаѓањето на итната помош, а потоа со кеса во едната и бебе во другата рака заминала дома.
сите 2 | | | веќе видена

Ким Џонг Ун: Ќе одат в гроб по овој редослед ...

Вкусен и мек леб без глутен

Историски пренос на РТС: Во живо ја даваа ...

Вкусна и здрава идеја за старт на денот

Дали автомобилите ќе ги купуваме како мобилните ...

Пецаков: Дадениот збор е најважна работа, ...

Два гола и црвен за Несторовски (ВИДЕО)

Замислете општество во кое не постојат половите

Замислете општество во кое не постојат половите

Вовед во „Codex Seraphinianus“, најчудната книга ...

Најдобрите паметни телефони во светот

Најдобрите паметни телефони во светот

Најдобрите паметни телефони во светот

ВМРО ДПМНЕ: Македонија пред рецесија заради ...

Во Гватемала се подготвува чоколадо по рецепт ...

Курдите прогласија независност и слават на ...

Курдите прогласија независност и слават на ...

Почнува инвестициски циклус од 20 милиони евра во ...

СДСМ кампањата ја старуваше од Битола

СДСМ кампањата ја старуваше од Битола

Алијанса за Албанците во митинг во Тетово, ДУИ ...

ВМРО-ДПМНЕ кампањата ја стартуваше од Охрид

Тесла модел 3 на прв поглед ветува многу (ВИДЕО)

ХОРОР ФИЛМ НА НОВА СЕАД ИБИЦА КУРТОН ТВ: ...

(ВИДЕО) „Завидлива“ саботажа

Заев од Ресен: Криминалната ера на Груевски ...

Отишла на лекар поради огромната циста на ...

(ВИДЕО) Топ моделите повторно на сцена во чест на ...

Лаказет сам го совлада Вест Бромвич Албион

Спасовски: Докажавме како се работи во интерес на ...

Бетис лесно го реши Леванте, Барди трчаше цел час

Коце Трајановски најави нови паркови

Шилегов: Обезбедуваме живот во Скопје за сите

Кое е момчето што го сопре Меси, а потоа одби да ...

Кое е момчето што го сопре Меси, а потоа одби да ...

Ексклузивно интервју со Горан Николовски, ...

Suzuki Swift Sport :: Полесен, поостар, побрз

Со потпис се обврзаа и си подадоа рака за фер ...

Миновски: Ќе го намалиме увозот на електрична ...