Додека милиони луѓе низ целиот свет го одбележуваат крајот на летото, фановите на Мараја Кери се радуваат на нејзиниот последен пост на социјалните мрежи. Со новата слика на Инстаграм, Мараја го претстави нејзиниот анимиран лик за улогата во новиот филм All I Want For Christmas Is You. Додека милиони луѓе низ целиот свет го одбележуваат крајот на летото, фановите на Мараја Кери се радуваат на нејзиниот последен пост на социјалните мрежи. Со новата слика на Инстаграм, Мараја го претстави нејзиниот анимиран лик за улогата во новиот филм All I Want For Christmas Is You. Запознајте се со малата Мараја! Со можноста што ми ја пружија да помогнам во креирањето на мојот анимиран лик во овој филм, навистина ми се оствари најголемиот сон", сподели Мараја со нејзините фанови. "Бидете во тек...Имам изненадување за сите вас кое наскоро ќе пристигне! На сликата, таа има син аутфит и повторно е истакната нејзината долга плава коса. Нејзините чизми се познатите УГС чизми и нормално до неа стои и нејзиното куче.
сите 3 | | | веќе видена

Историски пренос на РТС: Во живо ја даваа ...

Вкусна и здрава идеја за старт на денот

Дали автомобилите ќе ги купуваме како мобилните ...

Пецаков: Дадениот збор е најважна работа, ...

Два гола и црвен за Несторовски (ВИДЕО)

Замислете општество во кое не постојат половите

Замислете општество во кое не постојат половите

Вовед во „Codex Seraphinianus“, најчудната книга ...

Најдобрите паметни телефони во светот

Најдобрите паметни телефони во светот

Најдобрите паметни телефони во светот

ВМРО ДПМНЕ: Македонија пред рецесија заради ...

Во Гватемала се подготвува чоколадо по рецепт ...

Курдите прогласија независност и слават на ...

Курдите прогласија независност и слават на ...

Почнува инвестициски циклус од 20 милиони евра во ...

СДСМ кампањата ја старуваше од Битола

СДСМ кампањата ја старуваше од Битола

Алијанса за Албанците во митинг во Тетово, ДУИ ...

ВМРО-ДПМНЕ кампањата ја стартуваше од Охрид

Тесла модел 3 на прв поглед ветува многу (ВИДЕО)

ХОРОР ФИЛМ НА НОВА СЕАД ИБИЦА КУРТОН ТВ: ...

(ВИДЕО) „Завидлива“ саботажа

Заев од Ресен: Криминалната ера на Груевски ...

Отишла на лекар поради огромната циста на ...

(ВИДЕО) Топ моделите повторно на сцена во чест на ...

Лаказет сам го совлада Вест Бромвич Албион

Спасовски: Докажавме како се работи во интерес на ...

Бетис лесно го реши Леванте, Барди трчаше цел час

Коце Трајановски најави нови паркови

Шилегов: Обезбедуваме живот во Скопје за сите

Кое е момчето што го сопре Меси, а потоа одби да ...

Кое е момчето што го сопре Меси, а потоа одби да ...

Ексклузивно интервју со Горан Николовски, ...

Suzuki Swift Sport :: Полесен, поостар, побрз

Со потпис се обврзаа и си подадоа рака за фер ...

Миновски: Ќе го намалиме увозот на електрична ...

Домашни чајни кекси кои ќе ги обожавате!

(ВИДЕО) Пренос во живо од Митингот на СДСМ во ...