Роман Р. од сибирскиот град Зеленогорска го довел своето шестмесечно дете во голема опасност и уште тоа го снимал и го објавил на Јутјуб. Додека возел ...
сите 12 | | | веќе видена

(ВИДЕО) (ФОТО) Наумовски: СДСМ ќе го реши ...

Карлеуша објасни зошто Аца Лукас ја откачил за ...

Карлеуша објасни зошто Аца Лукас ја откачил за ...

Жестока казна за Марсело – Бразилецот добива ист ...

Паника и очај на Флорида пред налетот на ...

Златни совети: Зимница без конзерванси – годинава ...

Ѓорѓиевски: СДС нема намера за фер избори- ...

Пловните објекти во Охридското езеро ја ...

Редок феномен: Бахамите останаа без океан (ВИДЕО)

Редок феномен: Бахамите останаа без океан (ВИДЕО)

Лекари се карале за време на царски рез, бебето ...

Со тенкови ја уништиле одбраната на ИС - вака е ...

Вистинска животна приказна: Детската ѕвезда која ...

Вистинска животна приказна: Детската ѕвезда која ...

Евакуирани 5,6 милиони жители на Флорида поради ...

Евакуирани 5,6 милиони жители на Флорида поради ...

Британецот Џејсон Билам во кратко видео раскажува ...

Ја знаете ли единствената песна која Тито ја ...

Практична идеја: Од стара маичка направете торба ...

Никој не помислил дека слатката тинејџерка ...

Ким Кардашијан повторно немилосрдна кон машката ...

Флорида во исчекување на удар од ураганот Ирма

Сириската војска ја проби опсадата на ...

До денеска во ДИК никој не поднел листи за ...

За највисокиот замок на светот, искористени се ...

За највисокиот замок на светот, искористени се ...

Плазма милкшејк – нема подобар начин да почне ...

Англиските медиуми открија што точно му кажа Хјуз ...

Мапа од компјутерската наука: од Алан Тјуринг до ...

Дали може да се изгради пат околу светот?

Методи за полнење на мобилниот и кога нема струја

Методи за полнење на мобилниот и кога нема струја

Методи за полнење на мобилниот и кога нема струја

Генералниот секретар на владата фатен во криминал

Надлежните се заинтересираа за сторијата за ...

Дружење со крокодил: Нова атракција која ги ...

(ВО ЖИВО) Ураганот Ирма оди кон Флорида – ...

Прекрасна вечер на Камп Ноу: „Петарда“ за ...

Јунајтед повторно не успеа да победи во Стоук