Беа десет години во брак… Кога дознала дека нејзиниот сопруг ја изневерува, човек со кого била десет години во брак, една жена не сакала да му остане должна. Не не го изневерила и таа него, туку одлучила да му се одмазди на најдобар можен начин. Видеото кое се појави на интернет брзо се прошири и стана вирално, а во него е прикажана жената која се одмазадува на неверниот маж, и тоа преку неговиот лимен миленик. Жената, се чини, слушнала како сопругот ја изневерува и рече дека неговиот глас би го препознала било каде. Поради тоа, прво фрлила цигла на неговото BMW и му го скршила ветробранското стакло, а потоа продолжила да замавнува со нови удари. „Во брак сум десет години, во животот никогаш не сум скршила филџан, или чинија. Нема да се врати дома во ова возило, ниту ќе ја продаде својата приколка. Толку чини таа една ноќ“, порача гневната жена на својот сопруг и кажала дека неговото неверство, било вредно поради ова“. На јутјуб осамна и друго видео на кое се прикажува колку штета повредената жена му ...
сите 11 | | | веќе видена

Руски експерт за Северна Кореја изнел шокантни ...

Руски експерт за Северна Кореја изнел шокантни ...

Руски експерт за Северна Кореја изнел шокантни ...

Доаѓа зима: Направете превртени сарми – хит за ...

Шокантна снимка од ликвидација во Бразил: Знаеле ...

Пијан фан на Бритни играше со неа на сцената

Брегзит проблемот

Урнебесно видео од Сараево: Низ половина град се ...

Најдобрите телефони на IFA 2017

Lenovo, Asus, Dell и Acer ги претставија новите ...

Lenovo, Asus, Dell и Acer ги претставија новите ...

Kit Harington & Emilia Clarke се новите лица на ...

Министерката Треневска Дескоска не ги посети ...

Таа е мистерија за лекарите: Никој не знае од што ...

Таа е мистерија за лекарите: Никој не знае од што ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Кои се најдобри изведувачи на слободни на сите ...

Најдобрите голови од првата рунда во СЕХА (ВИДЕО)

И големите плачат: Зидан во крајно емотивно ...

Вистинско чудо - за оваа вода се верува дека ги ...

(ВИДЕО) ЗАКАНУВАЧКИ ОДГОВОР НА КИМ: Јужна Кореја ...

Јужна Кореја лансирала балистичка ракета како ...

(Видео) Гори Лос Анџелес, прогласена вонредна ...

После долга борба со болеста – Аврил Лавин се ...

Груевски: Резултатот на владата на СДС е нула ...

Белгија резервира билет за Русија 2018, Холандија ...

Белгија резервира билет за Русија 2018, Холандија ...

Груевски: Владата на Заев се откажува од ...

Северна Кореја потврди дека извршила тест со ...

Како Трамп добивал улоги во серии и филмови во ...

Шест гигантски банки ќе станат партнери за да ...