Водителката Софи Раворт на BBC вестите известуваше за победата на Англиската крикет репрезентација против Јужна Африка, но добар дел од 3,8 милиони гледачи позади нејзиното рамо видоа недозволени сцени. На екранот можеше да се види гола девојка на само неколку метри од водителката Софи Раворт. Вработениот кој имаше и слушалки на ушите очигледно се опушти малку повеќе од дозволеното…
сите 11 | | | веќе видена

(ВИДЕО) СДСМ повторно бара поддршка од ...

Ќе реагира ли ФИФА на нацистички скандирања од ...

Проклетството на Сината дупка: Гробница за нуркачи

[Фото + аудио] Скопје задушено од згради, ...

Полека се разоткрива вистината во „Забранета ...

Најдобрите филмови во декадата 2000-2010 година

Најдобрите филмови во декадата 2000-2010 година

Најдобрите филмови во декадата 2000-2010 година

Најдобрите филмови во декадата 2000-2010 година

Најдобрите филмови во декадата 2000-2010 година

Најдобрите филмови во декадата 2000-2010 година

Глетка која остава без здив: Кара Делевињ целосно ...

(АУДИО) Најновото од „Браво бенд“ звучи „Нај Нај“

Овие улоги не им биле наменети на нив: Култните ...

Овие улоги не им биле наменети на нив: Култните ...

Македонија триумфално мина низ Хаифа со голот на ...

Иско мајсторе: Потегот по кој го „легна“ Верати ...

Викторија Лоба објави фотографија на која е прваче

Компир плочки со богат фил – повкусно од помфрит ...

(Видео) Италија загуби квалификациски меч по 11 ...

Италија немоќна во Мадрид: Иско и Мората ја водат ...

Италија немоќна во Мадрид: Иско и Мората ја водат ...

Топ5 акции на Евробаскетот во 2. коло: Од тројка ...

Над 7.500 слободни работни места, најмногу во ...

Секој ќе го посака: Паричник кој ги спојува ...

Експертите бараат државата да биде пример за она ...

Каква е состојбата во гевгелиско, откако над ...

Иско ги суреди „аѕурите“

(Видео) Евробаскет: Шпанија дели лекции, дерби ...

(Видео) Евробаскет: Шпанија дели лекции, дерби ...

Македонија слави среде Израел (ВИДЕО)

Македонска радост во Хаифа: Златна асистенција на ...

7 годишно момче се заглавило во машина за перење ...

Македонија триумфално мина низ Хаифа

Сите и се смееле поради нејзините криви заби, но ...

Италијански археолози ја потврдија првата ...

Бурно поздравен легендата на Мајнц, Николче ...

Бурно поздравен легендата на Мајнц, Николче ...

Македонија ја покори Хаифа – Пандев конечно го ...