Момчето од Нов Жедник, кој бил во центарот на внимание минатата година, не можевме досега да го видиме во јавноста. Пред година дена, Душан Вуковиќ ја повикал Сандра Африка да му биде придружничка на матура. Да се потсетиме, ова момче направи интересна снимка која стана хит на интернет, а пејачката после тоа, со задоволство го прифати повикот. Погледнете го видеото од поканата за матура, која Душан ја направи за Сандра Африка: Матурксата вечер беше одржана во Суботица, а Сандра и Душан, блескаа и привлекоа огромно внимание. После овој настан, Душан не можевме да го забележиме во јавност. Ова момче сега има нов имиџ. Поточно, Душан кој сега престојува во Америка, својата коса ја офарба делумно и стана русокос. „Пуштам брада“, напиша тој и ја објави новата фотка: Дали ви се допаѓа новиот имиџ на Душан Вуковиќ?
сите 4 | | | веќе видена

Министерот Спасовски во посета на СВР - Охрид

Џос Стоун со хуманитарен сингл за „Океаните“

ВИДЕО ВО ЖИВО: Прес конференција на премиерот Заев

Што е тоа „Агилен дух“ и зошто Путин деновиве ќе ...

Mercedes-от на Славче најавен и со видео

Законот за јазиците ги скара пратениците од ...

Птица предизвикала паника: Боинг со 230 патници ...

Од Дунав извлечен женски труп, најверојатно ...

Меѓународна конференција за безбедносните ...

Путин: Севернокорејците се подготвени да јадат и ...

Трајчевски: Финансирањето на АВМУ од Буџетот ќе ...

Duck Hunt се враќа на 14 септември

Најпопуларната фризура на Инстаграм (ВИДЕО)

ВМРО-ДПМНЕ: Откако СДС ја презеде власта, ...

(ВИДЕО) Виртуелно патување кое ќе ве натера се ...

Партиите на “рати” со детали за кандидатите во ...

Мараја Кери добива анимиран лик во новиот филм

Остров на смртта: На туристите веќе со децении им ...

Повредено тримесечно бебе откако комбе влета во ...

Напишал проштално писмо и отишол да се самоубие, ...

Истече рокот за независни кандидатури за ...

(ВИДЕО) Конфликт меѓу Милошоски и Адеми: Ги ...

(ВИДЕО) Конфликт меѓу Милошоски и Адеми: Ги ...

Најстарото регулаторно тело од областа на ...

Министерот Спасовски во посета на СВР Охрид

Прекината седницата за дебата за законот за ...

Нека биде како пред осум години: Пандев знае како ...

Ова неугледно куче се откажа од човечката љубов ...

„Д хаундс“ наскоро со нов материјал

Трик кој ќе ве воодушеви: Еве како да ја вратите ...

Битка за Деир Ез-Зор: Двајца руски војници убиени ...

Битка за Деир Ез-Зор: Двајца руски војници убиени ...

Битка за Деир Ез-Зор: Двајца руски војници убиени ...

Битка за Деир Ез-Зор: Двајца руски војници убиени ...

Оваа мајка е вистински херој: Се породила на сред ...

Министерот Спасовски во посета на СВР – Охрид

Неверојатно!Јужноафриканец во гаража за три ...

Дебата во „Топ тема“ – Арбен Таравари, Сашо ...

(ВИДЕО) Вкусна салта од јајца