Густ облак од магла за само две минути прекри една плажа во Калифорнија. Маглата ја донел силниот ветер, кој почнал да носи сè пред себе. За среќа, како што дошол, така и си заминал облакот. Небото за неколку минути повторно било ведро, и луѓето се вратиле на своите омилени активности. Како изгледал овој природен спектакл можете да погледнете во видеото во прилог. Loading...
сите 5 | | | веќе видена

Евтино и вкусно: Пилешко во највкусниот сос

Средба на Никола Груевски со Иво Вајгл и Едуард ...

Секс на тетката со внукот: Актерите проговорија ...

Ваков донер не сте пробале: Наместо со резанки од ...

[Фото + aудио] Битолчани и зимава ќе се гушат во ...

Разоткриени:Откриени најголемите магионичарски ...

Тука војската убива цивили, а светот молчи: ...

Тука војската убива цивили, а светот молчи: ...

Пратеничката група на СДСМ ќе ги поднесе законите ...

Поинаку од Владо Јаневски: „Само Тони и две жени“ ...

Хиченс: „Дајана беше разгалена спонзоруша – што ...

Хиченс: „Дајана беше разгалена спонзоруша – што ...

Само еден од 10 луѓе може да ја реши оваа ...

Докторот му кажал дека нема рак, а тој го ...

НБА: Најдобрите забивања од сите клубови минатата ...

Volvo го најавува новиот XC40 и ја потенцира ...

Заев присуствуваше на утринската молитва во ...

НОВО И СВЕЖО: Сара Мејс во најпровокативно ...

Повкусно и од мусака, крчка и шири арома: ...

Капоерата како спортска дисциплина- Компактна ...

Капоерата како спортска дисциплина- Компактна ...

Нешто што сигурно не сте виделе:Градоначалник ги ...

Застрашувачко тврдење на научниците: HAARP успеа, ...

Застрашувачко тврдење на научниците: HAARP успеа, ...

Moto X4 официјално откриен со двојна камера на ...

Саша Узунов дојде од Австралија за да праша за ...

Во Колорадо случајно откриен скелет на трицератопс

Мостот што ќе го спои Крим со Русија

Мостот што ќе го спои Крим со Русија

Мостот што ќе го спои Крим со Русија

Мостот што ќе го спои Крим со Русија

СИРИЈА БЛИСКУ ДО СП: Татковината им е разрушена, ...

Автогол на годината, стрелец – Артуро Видал! ...

Бразил преку Паулињо и Кутињо обезбеди место на ...

Бразил преку Паулињо и Кутињо обезбеди место на ...

Царски ручек: Свинско филе со сос од ајвар

Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact и XA1 Plus: Првите ...

Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact и XA1 Plus: Првите ...

Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact и XA1 Plus: Првите ...