Никола Попоски заедно со Светлана Колариќ од ИК, пратениците Крсте Јовановски и Драган Данев и кандидатите за пратеници од листата од ИЕ1 д-р Јасминка ...
сите 7 | | | веќе видена

Секое утро таа става ластик околу два ножни ...

Како да познаеш дека си заразен од Вардар еуфорија

Мажот и направи финта на сопругата која ...

Најдоброто тролање во лифт

За 50 проценти поевтинуваат катастарските услуги

Ова се 10 најголеми возила на светот (видео)

Германскиот авто-гигант го направи ...

Ни зборува дека ќе добиеме артритис: Еве што ...

(ВИДЕО) 1 отсто од најбогатите Македонци имаат ...

Црнец се претставувал како бел расист на интернет ...

Цел автобус само молчел и го гледал хоророт: ...

Почина Огнен Чемерски, асистентот што го преведе ...

Џентлменот Чеде Јаневски

На овој остров живеат 1.000 луѓе, иако има само ...

На овој остров живеат 1.000 луѓе, иако има само ...

(ВИДЕО) „Ај Кју“ со акустична верзија на „Мојот ...

„Брза оброк салата” – ова е тајната, сите ќе ви ...

Немате пари за автомобил Lamborghini? Купете си ...

Спасете ги загорените тенџериња, олеснете си во ...

Новата песна на Тејлор Свифт е мошне мрачна

Можете да го сакате или пак не, но никој не може ...

Зошто Сардинија ги казнува туристите што земаат ...

Зошто Сардинија ги казнува туристите што земаат ...

Вардарци слават, „грми“ и во авионот: Напред ...

Вардарци слават, „грми“ и во авионот: Напред ...

Вардарци слават, „грми“ и во авионот: Напред ...

Турскиот коментатор во немоќ врескаше... Џигаури, ...

(ВИДЕО) Столтенберг имал сообраќајна несреќа во ...

(ВИДЕО) ЗАСТРАШУВАЧКО: Поплава во швајцарските ...

(ВИДЕО) ЗАСТРАШУВАЧКО: Поплава во швајцарските ...

Од октомври евтина струја од 14 до 16 часот секој ...

Добитничката на американската лотарија Пауербол ...

Четири оброци за четири дена во еден плех – брз и ...

Новата Toyota Supra ќе има V6 турбо мотор од 400 ...

Пред финалето на „Игра на троновите“: Ова се ...

Пред финалето на „Игра на троновите“: Ова се ...

Пред финалето на „Игра на троновите“: Ова се ...

Бакрачевски со отчет: Охрид не должи ниту еден ...

Како функционирала шемата според која фирмите ...