Фановите на серијата The Walking Dead се возбудени затоа што конечно го дочекаа новиот трејлер за 8-та сезона од оваа серија. Трејлерот најави дека наскоро 8-та сезоната од серијата The Walking Dead ќе почне да се емитува. Стартот на новата сезона е закажан за на 22 Октомври. Дотогаш погледнете го трејлерот и дознајте што ве очекува во 8-та сезона од серијата The Walking Dead .
сите 3 | | | веќе видена

Поглед во најдобриот хотел на светот

[Видео] Да ти нацртам: Што е политичар?

Пекол во Грција: Пожар голтал цело село, уништени ...

Том Круз се повреди на снимањето на „Mission ...

Гаџет со кој можете сами да си направите органска ...

Човечка пирамида за да спасат девојче од трети ...

Чоколаден рај во чаша: Чоколадна панакота

Дваесет години не ја кратела косата: По ...

Селаните нашле генијален начин да се одбранат од ...

(ВИДЕО) Ѕирнете во станот на Ружица Вељковиќ

Завршена заложничката драма во Буркина Фасо, 18 ...

(ВИДЕО) За Роналдо суспензија од 4. до 12. ...

Кенгур удри бокс на дете, мајка му снима и се смее

Илузија која го полуде Интернетот! Како е можно ...

Масакр во Буркина Фасо: Исламистите отворија оган ...

Овој картел е најбрутален од сите: Го создале 34 ...

Овој картел е најбрутален од сите: Го создале 34 ...

Овој картел е најбрутален од сите: Го создале 34 ...

Експериментите на ЦИА со дрога, довеле до ...

Пике пред две години за помал прекршок од Роналдо ...

Од пепелта се издигнаа во најдоминантна сила: ...

Неверојатна тешка судбина која ќе ве шокира- Дури ...

Неверојатна тешка судбина која ќе ве шокира- Дури ...

Објавен првиот спот на кампањата на Трамп за ...

Том Круз се повредил при скок од зграда

Роналдо (го) чека драстична суспензија (видео)

ВМРО-ДПМНЕ: СДС врши притисок монтираните ...

Џоди Фостер: Холивудската елита сакаше да ме ...

Даде гол, копираше Меси, па го турна судијата и ...

Конечно проговориле синовите на принцезата ...

Конечно проговориле синовите на принцезата ...

(ВИДЕО) Њујоршки велосипедист со пеење си направи ...

Подготвувале масакр и атентат на Владимир Путин: ...

(ВИДЕО+ФОТО) Том круз паднал при акробација на ...

Изгледа како обична врата: Погледнете што се ...

Бразилецот покажа зошто го заслужува епитетот ...

Најстариот телефонски број се уште се користи, а ...

Зидан: Судијата претера со вториот жолт картон за ...

(Видео) Кристијано се соочува со 12 натпревари ...