Најновото засилување на Реал Мадрид, Тео Ернандез, важи за еден од најголемите таленти во светскиот фудбал, но на промоцијата на „Сантијаго Бернабеу“ не се прикажа во најдобро светло. Имено, 19-годишниот бек се обиде да жонглира, но не успеа да ја исконтролира топката, па целата ситуација испадна комочна, и стана хит на социјалните мрежи. Французинот минатата сезона играше на позајмица во Алавеш и се етаблираше како еден од најдобрите леви бекови во Примера, па „кралевите“ ја активираа неговата откупна клаузула од 24 милиони евра.
сите 43 | | | веќе видена

Потресна снимка на Шинејд О’Конор: „Живеам сама и ...

ВМРО-ДПМНЕ поднесе интерпелација за министерката ...

Зизу и Жозе ги отворија картите: Реал со Роналдо ...

Од дебели до набилдани – вака се менуваше идеалот ...

Како Манчестер го освои првиот Супер Куп против ...

Како Манчестер го освои првиот Супер Куп против ...

Најдобриот дефанзивец вечерва на „Филип Втори“- ...

(ВИДЕО) Ѕирнете во најчудниот затвор во светот – ...

Меси го исполни незаборавното барање на Рушел за ...

Публиката го награди со аплаузи и овации: ...

Публиката го награди со аплаузи и овации: ...

Публиката го награди со аплаузи и овации: ...

Оваа количина на портокали може да ве убие (видео)

Ако ја сакате Despacito, а сакате да смените ...

Емотивни сцени на „Камп Ноу“: Барса даваше ...

Роналдо за малку ќе паднеше од автобус (ВИДЕО)

YouTube додаде текст пораки во мобилната ...

Објавено видеото од убиството на рускиот борач ...

Intel ги претстави 18 јадрените i9 Extreme ...

Кога контролата на летање ќе ја претворите во ...

Шинед објави видео во кое признава дека сака да ...

Скопје во центарот на светската фудбалска ...

Реал Мадрид и Манчестер јунајтед вечерва ќе се ...

Целиот тренинг на Кристијано Роналдо- Еве како ...

Фатената Германка “Џихади невеста“ во солзи ...

Судир на војници и мигранти во Неапол (видео)

Diadora со фантастична спортска ретро колекција ...

(ВИДЕО) Може ли оваа серија конечно да ја замени ...

Жулиет Бинош во нова улога во филмот „Откачени ...

Овој електричен автомобил е стар 70 години: ...

Англиските навивачи беа во препознатлив елемент ...

Англиските навивачи беа во препознатлив елемент ...

Зошто ова не ни го кажуваат докторите?! – Постот ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 8.август, на ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 8.август, на ...

(ВИДЕО) Филмови денес, 8.август, на Телма

(ВИДЕО) Филмови денес, 8.август, на Телма

Најдобрите јутјуб-канали – понекогаш и подобри од ...

Најдобрите јутјуб-канали – понекогаш и подобри од ...