Зошто зафатените мажи им се поатрактивни на жените?

 Факт е дека секогаш туѓото лице е посимпатично и посиметрично, дека туѓите нозе се поизвежбани и потемени, дека туѓиот стомак е порамен, а струкот послаб... ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иако работата е завршена околу членот 11 од Законот за помилување, во емисијата „Вин Вин“ на Телма телевизија пратеникот Антонијо Милошоски истакна дека ...
сите 551 | | | веќе видена

Орце Камчев во сведочењето за случајот „Рекет“, рече дека 350 илјади евра за рекетирање ги обезбедила неговата сопруга Ана, додека тој бил во притвор, за како ...
сите 590 | | | веќе видена

Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева, денеска, за разлика од Боки 13, изненади со својот изглед. Таа беше скоцкана од глава до пети, со тазе ...
сите 55 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 155 | | | веќе видена

Владата ги прифати сите седум барања од организаторите на „Марш за чист воздух“ што ги поставија минатиот петок на протест како услов за да одат на средба со ...
сите 101 | | | веќе видена

Претставници на актуелната владеачка партија во Грција сѐ почесто изјавуваат дека не се баш најсреќни со Преспанскиот договор и дека е штетен за Грција. Од ...
сите 245 | | | веќе видена

Сестрата на Орце Камчев, Кристина Камчева-Стојческа пред две недели се повлекла од управителската функција во фирмата Монт, во која денеска инспектори ја ...
сите 45 | | | веќе видена

Зоран Заев ништо не работи. Неговите лаги веќе не минуваат. Неговото „ќе” и празните ветувања со кои ги потценува обичните луѓе, предизвикуваат револт. ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто зафатените мажи им се поатрактивни на жените?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: