Зошто сме зависни од видео игрите?


Останато

Обвинителот Бурим Рустеми, кој беше дел од тимот на СЈО, денеска сведочеше во Кривичниот суд, на рочиштето за случајот “Рекет”.Тој на прашање на обвинителката ...
сите 273 | | | веќе видена

„Моја кралицe ... те сакам“: Вака Коби Брајант и напиша на неговата сопруга Ванеса Лајн оддавајќи и на тој начин трогателна почит неа и на нивните четири ...
сите 301 | | | веќе видена

На средбатабеше разговарано за првичните негови согледувања за затекнатата фактичка состојба на теренот на депонијата, односно видот, потеклото, количините и ...
сите 244 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски, универзитетски професор, татко на две деца и претседател на најголемата македонска партија ВМРО-ДПМНЕ за Магазин открива што ќе направи ...
сите 92 | | | веќе видена

Најновиот скандал на социјалните мрежи доаѓа од апликацијата „Телеграм“ каде што се споделуваат порнографски видеа и фотографии од девојки од Македонија, од ...
сите 112 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорѓи Начевски во 59. минута му досуди чекори на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европското првенство во ракомет. Беше потребна забавена ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто сме зависни од видео игрите?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: