Ќе биде ли доволна една топка за Вестбрук и Харден?


НБА во наредната сезона ќе биде супер интересна, а за тоа говорат потезите кои клубовите ги повлекоа во овој трансфер период во кој се создадоа неколку нови ...
| | веќе видена | слични

Хјустон го засили ростерот со искусниот центар Тајсон Чендлер. Неодамнешниот член на ЛА лејкерс ќе остане во Западната конференција, а со Ракетите се согласи ...
| | веќе видена | слични

Расел Вестбрук од следната натпреварувачка сезона ќе го гледаме во дресот на Хјустон Рокетс каде пак ќе се обедини со уште една голема ѕвезда Џејмс Харден со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 1178 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 441 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Марио Балотели уште еднаш ќе го облече небесно-синиот дрес на Манчестер сити, откако беше потврдено дека Италијанецот, кој само што потпиша за Бреша, ќе биде ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе биде ли доволна една топка за Вестбрук и Харден?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: