Zhurnal.mk: ВЛАДАТА Е ВО ГОЛЕМА КРИЗА по конфликтот за шефот на разузнавањето

2 копии

Демократската унија за интеграција бара решение за надминување на несогласувањето со претседателот Стево Пендаровски по назначувањето на Ерол Муслиу за ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Претседателот на државата Стево Пендарвоски денеска информира дека на долгите и конструктивни разговори со високи претставници на ДУИ биле разјаснети неколку ...
| | веќе видена | слични

Драги гледачи, уште една „среда со среќа“ во потрага по бесценетата и единствената вистина, на жешкиот „икс“ од вашата омилена дебатна емисија ќе анализираме и ...
| | веќе видена | слични

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 446 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 275 | | | веќе видена

Кинеските здравствени власти денеска апелираа до лицата кои се излекувани од новиот коронавирус да дадат крв заради лекување други пациенти. Крвната плазма на ...
сите 388 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Zhurnal.mk: ВЛАДАТА Е ВО ГОЛЕМА КРИЗА по конфликтот за шефот на разузнавањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: