ПРАЗНИК ЗА ОЧИ: Кога ќе ја видите оваа фотографија, ќе сфатите зошто жените сечат вени по Саша Ковачевиќ (ФОТО)

Популарниот пејач на оваа фотографија собра 23.000 лајкови на Инстаграм Саша Ковачевиќ уште еднаш ги израдува своите обожавателки на социјалните мрежи. Пејачот на Инстаграм објави селфи-фотографија после тренинг на која може да се види неговото мускулесто тело . - Тренингот готов - напишал Ковачевиќ под фотографијата. Workout done!
| | веќе видена | слични

Модната блогерка Zorannah го прекрши своето правило и објави прва селфи фотографија со момчето Данијел Миличевиќ. Zorannah повеќе пати зборуваше за причините поради кои не го покажува во јавност своето момче, а од неодамна објави две фотографии на кои се гледа како го бодри Миличевиќ кој гостуваше на телевизија. Парот неодамна отпатува во Лас Вегас, од каде блогерката постави фотографија на која во образ го бакнува своето момче фудбалер.
| | веќе видена | слични

Мелита неодамна се пофали дека има ново момче, па постојано прикачува заеднички фотографии на Инстаграм профилот. Пред неколку дена таа постираше фотографија на која се прегрнати и прават селфи. Под фотографијата напиша: Сакам да те прегрнувам засекогаш.
| | веќе видена | слични

Како и секоја година наназад, така и оваа, познатиот, популарен, посакуван, најдобар, а според многубројните обожавателки во Македонија и најубав, Саша Ковачевиќ повторно со голем број на настапи и концерти во Македонија. После Австрија и Германија, Ковачевиќ летната турнеја ја продолжува токму кај нас, во Македонија. Доколку сте негов голем фан, обожавателка или едноставно сакате да ги слушате неговите песни, во продолжение дознајте каде, кога и како ќе настапи токму тој: 09 јуни – Валандово, дискотека “Exit” 10 јуни – Велес, базен “Снупи” (ден на распуштање на учениците во Македонија) 28 јули – Струмица, дискотека “Селект” 29 јули – Охрид, Kadmo Beach 11 август – Штип 12 август – Охрид, Kadmo Beach Се надеваме и веруваме дека барем на еден од веќе посочените концерти на Ковачевиќ ќе бидете дел и како и секогаш ќе уживате во одличните песни балади и весели песни од овој популарен пејач.
| | веќе видена | слични

Поп-пејачката Наташа Беквалац го продолжи одморот на Ибица. Имено, требало вчера да се врати во Белград, но на својот омилен остров на забавата ќе остане до следната недела. Денес објави фотографија на која со новото момче Лука Лакузиќ се држи за рака, порачувајќи: „Срцето го сака тоа што го сака“. Наташа и Лука се во љубовна врска веќе два месеца, а романсата ја почнаа непосредно по нејзиниот ненадеен развод со Љуба Јовановиќ. Пејачката дури денес објави заедничка фотка со новиот избраник.
| | веќе видена | слични

Наташа Беквалац моментално ужива со своето момче на Ибица, од каде сподели нивна заедничка фотографија. Парот кој врската ја започна кратко после разводот на пејачката од Љуба Јовановиќ, папараците ги фотографираа неколку пати заедно, но Наташа заеднички фотографии со нејзиното момче не објавуваше. До сега. На Инстаграм постираше фотографија на која се фотографирани додека се држат за раце, а Беквалац под сликата напиша - Срцето го сака тоа што го сака, што е и наслов на песната на Селена Гомез.
| | веќе видена | слични

Поп-пејачот Саша Ковачевиќ на инстаграм-профилот објави фотографија со која ја заскокотка фантазијата на своите многубројни обожавателки. „Workout done!” (Вежбањето е завршено). Пејачот малку ги потспуштил и шорцевите, таман дополнително да ги предизвика обожавателките. Прочитајте и: Саша Ковачевиќ: Фотографиите што ги воодушевија сите (ФОТО)
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачот Саша Ковачевиќ навистина внимава на линијата, а мускулите ги формира со редовно вежбање во теретана. Резултатот е видлив веќе некое време, но популарниот пејач не планира да запре. Тој објавил селфи на кое се гледа целото тело кое „пука“ од мускули. Во коментар за фотографија, пејачот напишал: "Workout done!"
| | веќе видена | слични

Саша Ковачевиќ важи за еден од позгодните мажи на српската естрада, а за неговиот добар физички изглед заслужни се сатите поминати во теретана. По последниот тренинг, пејачот одлучи да направи селфи и да го објави на Инстаграм. Неговата фотографија преплави од лајкови и коментари. Како на вас ви се допаѓа неговото секси тело?
| | веќе видена | слични

Погледнете каква фотографија објави познатата водителка Атрактивната водителка Мелита Ракичевиќ повеќе нема причина да го крие своето помладо момче , битолчанецот Виктор. И двајцата на своите социјални мрежи во последно време сè почесто објавуваат заеднички фотографии и тоа најчесто од нивните патувања. Овој пат Мелита на нејзиниот профил на Инстаграм објави жешка фотографија од која може само да претпоставуваме што се случило пред или после неа... I just want to hug you forever... A post shared by MELITA
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 226 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 131 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 71 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена

Ни пристигна и таа прекрасна есен, според многумина најубаво годишно време … Сепак, Меркур е денес во квадрат со Сатурн, а почетокот на есента се карактеризира ...
сите 65 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРАЗНИК ЗА ОЧИ: Кога ќе ја видите оваа фотографија, ќе сфатите зошто жените сечат вени по Саша Ковачевиќ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: