Зои Блаж со нов сингл

Прекрасната Зои Блаж пред неколку дена го објави својот нов сингл кој гласи "Љубовта ме води". Таа е атрактивна а со својот моќен глас плени и жари. Нејзината прекрасна песна е само дел од тоа што таа го има за нас,се надеваме дека наскоро повторно ќе не изненади со некоја нова песна. Исто така се надеваме дека Зои љубовта ќе ја води во секој нејзин чекор! Во продолжение преслушајте ја песната која никого не остави рамнодушен.
| | веќе видена | слични

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 356 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 338 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 356 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 64 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зои Блаж со нов сингл

Од:
До кого (е-маил):
Порака: