Тијана Дапчевиќ откри како успеала да заработи 1 000 евра за само неколку секунди


Пејачките денес се делат на оние кои зборуваат за своите бакшиши и на оние кои не сакаат да зборуваат за својата заработка. Пејачката Тијана Дапчевиќ повеќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата пејачка Тијана Дапчевиќ реши да им одговори на хејтерите кои со денови ја напаѓаат пејачката, како и нејзината сестра, претставничката на Македонија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во саботата заврши 64-то издание на Евровизија кое се одржа во Тел Авив, Израел. Тамара Тодевска не претстави со песната „Proud“ и го освои осмото место. ...
| | веќе видена | слични

 Тијана Дапчевиќ периодов гласно и од сè срце ја бодреше Тамара Тодевска на Евровизија. Таа ги повикуваше сите да гласаат за нејзината сестра и ја промовираше ...
| | веќе видена | слични

Постарата сестра на Тамара Тодевска, Тијана Дапчевиќ им се обрати на сите кои ја напаѓаа Тамара после Евровизија. Еве што им порача таа: – Тијана , зошто ...
| | веќе видена | слични

Овагодинешното издание на Евровизија се одржа во Тел Авив, а српската претсавничка Невена Божовиќ го освои 17-то место. По нејзиниот настап таа си отвори ...
| | веќе видена | слични

Евровизиската еуфорија и коментарите околу истата, како и пласманот на Македонија и Тамара Тодевска, се уште не спласнува. Силните чувства на гордост, измешани ...
| | веќе видена | слични

Тијана Дапчевиќ им одговори на сите “хејтери“ кои со денови ја бомбардираа со разни прашања откако измината недела таа навиваше за сестра и Тамара на ...
| | веќе видена | слични

Тијана Дапчевиќ која ја дочека сестра си од Евровизија, ја искоментира одлуката Македонија да не додели ни еден глас на Србија, за што Србите се налутија. - До ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Oткако поранешната обвинителка од СЈО, Катица Јанева од Шутка беше однесена во домашен притвор во станот на нејзинот син, на Фејсбук со коментар се јави ...
сите 352 | | | веќе видена

Од УПОЗ потсетуваат дека бараат враќање на парите од штрајкот во 2016 година, итна измена на Законот за судска служба со која поинаку ќе се определи позицијата ...
сите 153 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тијана Дапчевиќ откри како успеала да заработи 1 000 евра за само неколку секунди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: