„Да ја знаев оваа тајна порано, никогаш не би ги фрлила картоните за јајца“


Дали вие веднаш ги фрлате картоните во кои се продаваат јајцата, откако ќе ги потрошите? Тие школку за јајца можат да се искористат за различни цели и многу да ...
| | веќе видена | слични

Кина веќе со години наназад е позната како една од водечките земји во кои се произведува неквалитетна роба, но за жал некои работи и таму отишле премногу ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Кина веќе со години е главна земја во која се произведува лажна роба, но работите отишле предалеку во последно време, па некои тврдат дека се произведува и ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Да ја знаев оваа тајна порано, никогаш не би ги фрлила картоните за јајца“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: