Оваа храна не смеете да им ја давате на кучињата

Во подрачјата кои се поплавени во Краљево и Чачак загрозено е здравјето на над 15.500 луѓе, бидејќи им се заканува дезентерија, заразна жолтица и црвена ...
| | веќе видена | слични

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 456 | | | веќе видена

СДСМ со марш за спас на милионите на Заев, екс премиерот бега од ТВ дуел, се дел од фактите на денот според ВМРО-ДПМНЕ. 1. СДСМ е првата партија која ...
сите 25 | | | веќе видена

Министерката за правда никако не работи според Уставот и законите, таа реши да си ја уништи својата кариера со тоа што кажа да дека биле технички грешки во ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оваа храна не смеете да им ја давате на кучињата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: