Змија на плажа во Црна Гора (ВИДЕО)


И оваа година за градските власти како да не е научена лекцијата од минатата година кога змии слободно шетаа по улиците на Скопје и ги плашеа граѓаните. Пред ...
| | веќе видена | слични

Вечерва огромна змија се шета низ пешачката патека под населбата Трнодол во Козле. Оваа патека ја користат жителите од населбата, а навечер се собираат и млади ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На црногорската плажа Булјарице, која се наоѓа недалеку од Петровец забележана е змија.На видео снимката објавена на „Подгорочки времеплов“ се гледа змија ...
| | веќе видена | слични

Американка од Охајо решила да му се одмазди на сопругот и му ставила лажна змија во поштенското сандаче. На снимката што настанала пред десетина дена, а сега ...
| | веќе видена | слични

Една жена од Охајо го насамарила својот сопруг со лажна змија, а неговата реакција станала хит на социјалните мрежи. На снимката која настанала пред десетина ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Сопственик на мотор повикал пожарникари бидејќи забележал дека змија се вовлекла во возилото што го паркирал кај Градскиот стадион во Подгорица.Сцената го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 140 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Змија на плажа во Црна Гора (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: