Игор Џамбазов со емотивен говор каков што не сте слушнале до сега – Видео

Ој Македонијо… Колку девизи надвор ќе депонираме, Ој Македонијо… Со голем број неписмени… Со мал тираж на весници, со многу пензионери, колку навистина ќе биде ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, Сер Алан Данкан. На ...
сите 297 | | | веќе видена

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 122 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Игор Џамбазов со емотивен говор каков што не сте слушнале до сега – Видео

Од:
До кого (е-маил):
Порака: