Кога на сликата само еден е насмеан (ФОТО)


3 копии
2 копии
3 копии
3 копии

Зоран Заев не смее да изусти Република Македонија, не смее да изусти Солун, СЕ ИЗВИНУВА што Илинден е македонски празник, изјави портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични

„Зоран Заев или не е премиер на Република Македонија, или кампањата која што ја води е за политичарите од соседството или жицата му се откачила и престанал да ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев не смее да изусти Република Македонија. Зоран Заев не смее да изусти Солун. Зоран Заев се извинува што Илинден е македонски празник, изјави денеска ...
| | веќе видена | слични

На трибината во Берово, организирана во рамки на кампањата за референдумот, премиерот Зоран Заев за градот Солун го употреби грчкиот топоним „Тесалоники“. -Нас ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На вечерашната трибина во Берово, премиерот Зоран Заев за градот Солун го употреби грчкиот топоним „Тесалоники“. -Нас не ни смета некој во Тесалоники, Кавала ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 242 | | | веќе видена

Иницијативата Правда за Никола Груевски денеска преку сооштение искажа незадоволство од одбивањето на второстепената жалба за одложување на издржувањето на ...
сите 105 | | | веќе видена

На централната церемонија во Париз, чиј домаќин беше францускиот претседател Франсоа Макрон, учествуваа претседателите и премиерите на речиси 80 држави од сите ...
сите 159 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 103 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска попладне ги посети американските воени гробишта во предградието Сирен на Париз, кои се симбол на учеството на ...
сите 53 | | | веќе видена

Градот Скопје реагира на прес-конференцијата на членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев поврзана со предлогот за воведување систем на налепници при ...
сите 133 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања, Бујар Османи, во рамки на посетата на Брисел, денеска, оствари работна средба со еврокомесарот за проширување и ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога на сликата само еден е насмеан (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: