ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот Иванов

6 копии
3 копии
2 копии
3 копии
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерството за надворешни работи испрати нота до грчкото МНР, со која го известува дека Договорот за решавање на спорот за името е ратификуван во ...
сите 143 | | | веќе видена

Ужасна трагедија попладнето го потресе Велес. Според првичните информации на локалните медиуми и очевидците, во пожар кој избувна околу 15 и 30 часот изгореа ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВО ЖИВО: Обраќање на претседателот Иванов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: