Бијонсе наполни 37 години, а на најважната лекција ја научил глумецот Вил Смит: `Биди љубезна кон твоите фанови`

Американската пејачка Бијонсе синоќа го прослави 37 роденден, а токму бројот 4 ѝ е омилениот број. Нејзиниот сопруг е роден на 4 декември, се венчале на 4 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За претежно активната и емотивна измината година, Бијонсе се огласи на својот Инстаграм профил, кој брои преку 117 милиони следачи, со подолг опис под една ...
| | веќе видена | слични

Се чини дека 4. септември е светски празник за сите обожаватели. Имено, пејачката Бијонсе наполни 37 години, а честитки се уште пристигнуваат од целиот свет. ...
| | веќе видена | слични

 Од спонтани абортуси, неверства и инциденти до 3 дечиња, романтика и милионски турнеи... Бијонсе и Џеј Зи се еден од најпознатите парови во светот, сепак ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 230 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 51 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе наполни 37 години, а на најважната лекција ја научил глумецот Вил Смит: `Биди љубезна кон твоите фанови`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: