Момче тешко повредено при пад од трактор

4 копии
6 копии
3 копии
2 копии
2 копии

Вчера во 09.35 часот во с.Добридол, гостиварско, А.Ч. (25) од с.Топлица, додека управувал трактор со приколка, од приколката паднал 16-годишник од с.Сенокос, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Жестока дебата помеѓу власта и опозицијата околу уставните измени во Собрание. Премиерот Заев побара да се подаде рака за помирување, бидејќи според него сега ...
сите 639 | | | веќе видена

Инвестициите за изградба и реконструкција на училишта и студентски домови и дел од македонските универзитети се меѓу најголемите губитници во сферата на ...
сите 127 | | | веќе видена

Јавноста утре нема да го слушне сведочењето на загрозениот сведок во судскиот процес за „крвавиот четврток“. Образложението на судот зошто сведокот ќе се ...
сите 86 | | | веќе видена

Демонстрантите кои се против Преспанскиот Договор и против промената на името, ја блокираа улицата пред Собрание. Бројот на демонстранти беше многу мал. ...
сите 31 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момче тешко повредено при пад од трактор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: