Жешката Кејт Аптон во Cosmopolitan (видео)

Откако ги красеше кориците на “Sports Illustrated”, „Beach Bunny“ и „GQ“ во бикини, таа ги покажа своите заносни атрубити и во американското издание на познатиот часопис за жени – Cosmopoliten.Во интервјуто кое што Кејт го даде за овој број на магазинот, признава дека салбост и се мажи со добар смисол за хумор и кои може да се чувствува опуштено.Погледнете го нејзиното видео!{youtube}h4LXsCOJlQ0{/youtube} {simplepopup} {/simplepopup}
| | веќе видена | слични

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 291 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена

Единствено што сметам дека е исправно е тоа да се одбие барањето за азил и Никола Груевски да биде екстрадиран во Македонија и да ја извршува казната. Тоа е ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жешката Кејт Аптон во Cosmopolitan (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: