Блејк Лајвли - златната девојка на Gucci (видео)

Ѕвездата од серијата Gossip Girl, Блејк Лајвли е новото заштитно лице на Gucci и се појавува во рекламата за новиот парфем Gucci Premiere. Убавата актерка во рекламата за луксузниот бренд се појавува облечена во прекрасен златен фустан и фризура во стилот на стариот Холивуд. Рекламата е снимена од страна на режисерот Николас Виндинг, во легендарната резиденција Sheats Goldstein - една од најпознатите локации во Беверли Хилс. Погледнете ја рекламата: Tags: блејк лајвли Можеби ве интересира? Блејк Лајвли - златната девојка на Gucci (видео) - Четврток, 02 Август 2012 Блејк Лајвли во трејлерот за филмот Hick (видео) - Четврток, 26 Април 2012 Првиот трејлер за филмот Savages! - Четврток, 05 Април 2012 Блејк Лајвли - секси за Elle! - Четврток, 02 Февруари 2012 После пет години откриен идентитетот на озборувачката во Gossip Girl! - Вторник, 31 Јануари 2012 Ново: Еминем со најмногу фанови на Фејсбук! - Четврток, 02 Август 2012 Постари: Катарина Ивановска во бикини за H&M (фото) - Вторник, 17 Јули 2012 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ФОТО: Жешка фотосесија на Ирина Шаек Со егзотичните црти на лицето, заводливата насмевка и беспрекорно убавото тело, Ирина Шајк е идеалниот избор на „Agua Bendita“ за кампањата за костими за капење за наредната година.
| | веќе видена | слични

Ирина Шаек блесна во новата фотосесија за Колумбиската модна куќа Agua Bendita. Руската убавица ја промовираше најновата колекција на костими за капење на брендот. Убавата девојка на Кристијано Роналдо, жешката фотосесија ја сними минатиот месец во Сен Тропе. Уживајте во нејзините нови фотографии! Tags: ирина шаек Можеби ве интересира? Ирина Шаек супер секси за Agua Bendita (фото) - Петок, 03 Август 2012 Зад сцената со жешката Ирина Шаек (фото/видео) - Четврток, 14 Јуни 2012 Kим Кардашијан блесна во Кан (фото) - Петок, 25 Мај 2012 Ирина Шаек за Blanco (фото/видео) - Недела, 06 Мај 2012 Убавата Ирина Шаек позираше за Intimissimi (фото) - Среда, 18 Април 2012 Постари: Еминем со најмногу фанови на Фејсбук! - Четврток, 02 Август 2012 Блејк Лајвли - златната девојка на Gucci (видео) - Четврток, 02 Август 2012 Катарина Ивановска во бикини за H&M (фото) - Вторник, 17 Јули 2012 Почина најстариот син на Силвестер Сталоне! - Сабота, 14 Јули 2012 Запознајте го братот на Бред Пит (видео) - Вторник, 03 ...
| | веќе видена | слични

Иако се нема појавено на музичката сцена веќе подолго време, Еминем е доста популарен на најпозната социјална мрежа Фејсбук и е првата личност која има повеќе од 60 милиони "лајкови". Според најновите статистики раперот ги победи Ријана која има 59,4 милиони фанови, Лејди Гага (53 милиони) и Џастин Бибер кој има 45,7 милиони фанови. Вкупно на 179 000 корисници на Фејсбук неделно им се допаѓа официјалната фан страна на Еминем. Како и да е, тој не е толку популарен и на Твитер. Гага сеуште го држи рекордот и е прво место со најмногу следбеници (вкупно 27,8 милиони). Tags: џастин бибер еминем лејди гага ријана Можеби ве интересира? Еминем со најмногу фанови на Фејсбук! - Четврток, 02 Август 2012 Крис Браун и Дрејк се степале поради Ријана (фото) - Петок, 15 Јуни 2012 Ријана се прошета низ Њујорк во проѕирно издание (фото) - Вторник, 12 Јуни 2012 Лејди Гага доживеа незгода на концерт (видео) - Понеделник, 11 Јуни 2012 Новиот спот на Колдплеј и Ријана за Princess of China (видео) - Недела, 03 Јуни 2012 ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ треба јасно да каже дали имало грчка дипломатска интервенција после интервјуто на Зоран Заев или не? Дали тиражниот Екатимерини лаже кога вели дека откако ...
сите 157 | | | веќе видена

Конечно никој повеќе во светот нема да не спори, нема да не навредува и нема да не понижува. Никогаш повеќе ФИРОМ. Веќе сме Македонци со македонски народ, ...
сите 129 | | | веќе видена

Ако Мицкоски нема план за бојкот, има ли план ЗА европската иднина на Македонија? Македонија сега слободно дише и има еден план, стратешки план за влез во НАТО ...
сите 118 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 40 | | | веќе видена

Како што пишуваат италијанските медиуми првиот човек на Јувентус Андреа Ањели знае која ќе биде следната ѕвезда која ќе пристигне во Торино. Познато е дека ...
сите 233 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Блејк Лајвли - златната девојка на Gucci (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: