Во вчерашната сообраќајна несреќа најтешко повредени возачите

5 копии
2 копии

Четириесет и четири годишната Н.Н. синоќа пријавила дека додека била заедно со нејзините колеги на прослава во ресторан во Битола, физички ја нападнал ...
| | веќе видена | слични
7 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во вчерашната сообраќајна несреќа најтешко повредени возачите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: