Здравствена политика на СДСМ: најквалификуваната акушерка со 88 бода отпаѓа, работата ја доби последнорангираната со 37?!

Во последниот период се поактуелни се вработувањата во јавните здравствени установи, како и наводното покачување на платите. Во последниот период се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за „Курир“ претседателот на ПОДЕМ, Живко Јанкуловски вели дека договорот со Грција е навистина историски бидејќи со него Македонија и нејзиниот ...
сите 66 | | | веќе видена

Подобрување на бизнис регулативата и директен дијалог со приватниот сектор за надминување на предизвиците од даночните и кадрови политики врз ИКТ секторот во ...
сите 63 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Здравствена политика на СДСМ: најквалификуваната акушерка со 88 бода отпаѓа, работата ја доби последнорангираната со 37?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: