Одлуката на Вилшир да си замине од Арсенал паднала по 15 минутен разговор со Емери


Шпанскиот фудбалски стратег бил јасен во својот разговор со Вилшир и откри детали од истиот кој траел само 15 минути, потоа паднала одлуката на англискиот ...
| | веќе видена | слични

Арсенал овој викенд му гостува на Кардиф во Велс во рамките од четвртото коло во англиската Премиер лигата, натпревар на кој тимот од Северен Лондон секако ќе ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Арсенал, Унаи Емери изгледа расположено пред новото коло во Премиер лигата и гостувањето во Кардиф. Унаи Емери не вознемирен на стартот од ...
| | веќе видена | слични

Двајцата офанзивци искористија момент од тренингот на Премиерлигашот за да се забавуваат, останува дилемата дали дојдоа до идеја како во иднина да ги ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии

Унаи Емери се обидува на сите начини да го подигне нивото на игра на Арсенал. После воведните порази од Манчестер Сити и Челзи, Арсенал ја запиша првата понда, ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Арсенал, Пјер-Емерик Обамејанг не ја отвори баш добро новата сезона и се уште се чека неговиот прв гол. Габонецот беше стартер во првите три кола ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот секретар за одбрана Џејмс Матис вели дека референдумот на 30 септември е најважното гласање во историјата на македонската нација и дека треба да ...
сите 171 | | | веќе видена

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 158 | | | веќе видена

Претерувањето е дел од нашиот менталитет. Па така, што би рекол мојот пријател Велија, деновиве се претера и со емитувањето изјави на познати јавни личности, ...
сите 113 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 120 | | | веќе видена

Eвроатлантската иднина на државата, актуелните политички случувања во државата, како и претстојниот референдум беа темите на кои денеска претседателот на ...
сите 202 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 12 | | | веќе видена

Ричард Хендрикс е нашиот најкорисен играч во досегашниот дел од претквалификациите. Барем ако се мери, се зема в предвид оној индекс кој вели дека Американецот ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одлуката на Вилшир да си замине од Арсенал паднала по 15 минутен разговор со Емери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: