Официјално: Барселона потпиша со Гризман и му стави откупна клаузула поголема и од онаа на Меси


2 копии

Трансфер сагата на Антоан Гризман заврши, од денеска тој е фудбалер на Барселона која ја плати откупната клаузула и потпиша со францускиот фудбалер. Шпанија ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона официјално потврди дека Антоан Гризман е нивни фудбалер по трансферот од Атлетико Мадрид, откако каталонскиот клуб ја плати неговата откупна клаузула ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман денес го официјализираше трансферот во Барселона по двегодишната трансфер-сага и честите поврзувањa на Франзуцинот со шампионот на Примера, ...
| | веќе видена | слични

Kрај на сагата! Гризман е нов фудбалер на Барселона! Долго време се шпекулираше за иднината на одличниот Французин, а пред малку Барселона официјално го ...
| | веќе видена | слични

Барселона уште е во потрага по вистинско големо засилување откако неизвесни остануваат трансферите на ѕвездите Антоан Гриезман и Нејмар. Според најавите, ...
| | веќе видена | слични

Додека целиот свет се забавува со тоа дали Антоан Гриезман и Нејмар ќе потпишат за Барселона, некои анализи покажуваат дека всушност шпанскиот првак и нема ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 406 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: Барселона потпиша со Гризман и му стави откупна клаузула поголема и од онаа на Меси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: