Ниту студеното време не ја запре Северина на кулминацијата на „Пивофест“ во Прилеп (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Уште еден Пиво фестивал за паметење. Сношти заврши петнаесеттото јубилејно издание кое помина во знакот на одличната организација, секогаш вкусната скара, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вчеравечер заврши 15-тото издание на најголемиот спектакл во држава. Прилеп повторно докажа дека со право го носи епитетот за најфестивалски град во ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во Прилеп заврши 15-тото издание на „Пиво Фест“. На последната вечер настапија Димитар Андоновски со Тајфата, Џамбо Агушеви оркестар и балканската мега ...
| | веќе видена | слични

Хрватската убавица Северина, вчрашниот ден го помина во дружба со новинари и обожавателите, а ја имаше главната задача да го затвори Пиво Фест 2017. Пејачката ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ заедно со својот сопруг Игор, летува во Бодрум. Сепак, атрактивната пејачка не се препушта на целосно уживање без да ...
| | веќе видена | слични

Северина веќе некое време еактуелна на совијалните мрежи поради борбата за старателство на нејзиниот син. па деновиве конечно малку реши да се идмори и опушти. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ниту студеното време не ја запре Северина на кулминацијата на „Пивофест“ во Прилеп (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: