Џим Кери има нова љубов


7 копии

По трагичната смрт на поранешната девојка, Кетрион Вајт и тешките обвинувања дека тој е виновник за нејзиното предозирање со лекови, канадско-американскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овогодинешното издание на Златните глобуси би поминало прилично досадно доколку на сите фотографии од црвениот тепих не се појави хостеса со шишиња вода за ...
| | веќе видена | слични

Откако пред три месеци ја прекина свршувачката со пејачката Аријана Гранде, комичарот Пит Дејвидсон цела вечер флертувал со актерката Кејт Бекинсејл, на ...
| | веќе видена | слични

Конечно ја пронајде новата животна среќа. Актерот Џим Кери (56) на доделувањето Златните Глобуси дојде со две децении помлада девојка, актерката Џинџер Гонзага ...
| | веќе видена | слични

Актери што глумат во филмови и серии се собраа во Лос Анџелес за 76-то издание на Златниот Глобус, првата голема церемонија на сезоната на награди во 2019 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џим Кери има нова љубов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: